Aukcja 42 / 602

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  LITERATURA

Otto Helbing - Auktions Katalog enthaltend Münzen und Medaillen, Sammlung Alfred del Strother, Baden - Baden, München 1921, całość 140 stron i 32 tablice, katalog aukcyjny Otto Helbing Nachf. z aukcji, która odbyła się w Monachium w 1921 roku, pozycja przedstawia piękny zbiór monet i medali - dużo poloników, twarda oprawa w płótno, ładnie zachowany egzemplarz w solidnej oprawie

Numer: 602
Opis: Otto Helbing - Auktions Katalog enthaltend Münzen und Medaillen, Sammlung Alfred del Strother, Baden - Baden, München 1921, całość 140 stron i 32 tablice, katalog aukcyjny Otto Helbing Nachf. z aukcji, która odbyła się w Monachium w 1921 roku, pozycja przedstawia piękny zbiór monet i medali - dużo poloników, twarda oprawa w płótno, ładnie zachowany egzemplarz w solidnej oprawie
Stan: ,
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 1 550 zł
Ilość odsłon: 1152