Aukcja 42 / 601
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Muzeum Narodowe w Warszawie - Kolekcja Generała Jerzego Węsierskiego, Warszawa 1974, całość zawiera 288 strony i 12 tablic, katalog prywatnej kolekcji Jerzego Węsierskiego, gromadzonej z olbrzymią pasją przez wiele lat, twarda oprawa w płótno ze złotymi napisami i obwolutą, bardzo ładna
Numer: | 601 |
Opis: | Muzeum Narodowe w Warszawie - Kolekcja Generała Jerzego Węsierskiego, Warszawa 1974, całość zawiera 288 strony i 12 tablic, katalog prywatnej kolekcji Jerzego Węsierskiego, gromadzonej z olbrzymią pasją przez wiele lat, twarda oprawa w płótno ze złotymi napisami i obwolutą, bardzo ładna |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 27-02-2010 |
Cena szacunkowa: | 100 zł |
Cena wywoławcza: | 80 zł |
Cena wylicytowana: | 380 zł |
Ilość odsłon: 1230