Aukcja 42 / 603
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Roman Rybarski - Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, Towarzystwo Naukowe Warszawskie, Warszawa 1939, całość 540 stron, szczegółowo przedstawiony stan rządowych finansów za Jana Kazimierza, Michała Korybuta Wiśniowieckiego oraz Jana III Sobieskiego, oprawa kartonowa, stan zachowania dobry
Numer: | 603 |
Opis: | Roman Rybarski - Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, Towarzystwo Naukowe Warszawskie, Warszawa 1939, całość 540 stron, szczegółowo przedstawiony stan rządowych finansów za Jana Kazimierza, Michała Korybuta Wiśniowieckiego oraz Jana III Sobieskiego, oprawa kartonowa, stan zachowania dobry |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 27-02-2010 |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | 260 zł |
Ilość odsłon: 1231