Aukcja nr 37
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
1006 | ROSJA prystaw sądowy, 20.11.1864, odznaka do ubrania cywilnego, biały metal 26x21 mm, komplet z nakrętką, rzadki |
400 zł 1 050 zł
1007 | ROSJA prystaw sądowy, 20.11.1864, odznaka policyjna, miedź 73x52 mm, emblemat bez łańcucha |
III VF |
400 zł |
1008 | ROSJA medalik patriotyczny z uszkiem 1917, \Swobodnaja Rossija, sygnatura ФАБР. Д. КУЧКИН. МОСКВ. |
II- EF- |
200 zł 160 zł
1009 | ROSJA medalik patriotyczny z uszkiem 2.03.1917, \Na pamiątkę rosyjskiej rewolucji, (upamiętniający wybuch rewolucji lutowej w Rosji) |
200 zł 160 zł
1010 | RUMUNIA Order Korony Rumuńskiej, Krzyż Wielki Oficerski z Gwiazdą, typ I, srebro złocone, emalia, krzyż 61x61 mm, gwiazda 83 mm, na stronie odwrotnej gwiazdy znak wytwórcy JO.. |
I UNC |
2 500 zł 2 000 zł
1011 | RUMUNIA Order Gwiazdy Rumunii, Krzyż Komandorski, typ I, srebro złocone 63x63 mm, emalia, wstążka, oryginalne pudełko, odznaczenie dla osób cywilnych, piękne wykonanie |
I- UNC- |
1 000 zł 800 zł
1012 | WATYKAN Order Piusa IX, gwiazda, srebro 82 mm, emalia, srebrne ozdoby w kształcie diamentów, na stronie odwrotnej litera A (srebro) i znak wytwórcy TANFANI / BARTARELLI, wyko.. |
I UNC |
1 500 zł 1 200 zł