Aukcja nr 37
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
959 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 mm, podstawka, Strzałk. 12, patyna, rzadka |
600 zł 820 zł
960 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ Matka Boska Częstochowska, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 mm, podstawka, Strzałk. 13, patyna |
II+ EF+ |
750 zł 3 000 zł
961 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ Katedra na Wawelu, plakieta niesygnowana autorstwa Stanisława Rufina Koźbielewskiego, 1926, wycięta z prostokątu, napis odmienny KRAKÓW - WAWEL i drobne różnice w rys.. |
II- EF- |
1 500 zł 2 300 zł
962 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1928, brąz 90x60 mm, Strzałk. 25 |
II- EF- |
750 zł 600 zł
963 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1928, brąz posrebrzany 40x27 mm, Strzałk. 25, całość w drewnianej ramce |
II+ EF+ |
250 zł 320 zł
964 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ Jan III Sobieski, plakieta zaprojektowana i wykonana przez Józefa Aumillera (sygnowana J - A ), 1933, lana w brązie 283x177 mm, Strzałk. 48 (nie podaje tego wymiaru) |
5 500 zł 5 200 zł
965 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ Józef Piłsudski, plakieta sygnowana J.AVMILLER, 1938, brąz 104x41 mm, Strzałk. 57, piękny egzemplarz z oryginalną podstawką, patyna |
I UNC |
750 zł 5 000 zł