Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
959 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 mm, podstawka, Strzałk. 12, patyna, rzadka
600 zł
820 zł
960 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Matka Boska Częstochowska, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 mm, podstawka, Strzałk. 13, patyna
750 zł
3 000 zł
961 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Katedra na Wawelu, plakieta niesygnowana autorstwa Stanisława Rufina Koźbielewskiego, 1926, wycięta z prostokątu, napis odmienny KRAKÓW - WAWEL i drobne różnice w rys..
1 500 zł
2 300 zł
962 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1928, brąz 90x60 mm, Strzałk. 25
750 zł
600 zł
963 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1928, brąz posrebrzany 40x27 mm, Strzałk. 25, całość w drewnianej ramce
250 zł
320 zł
964 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Jan III Sobieski, plakieta zaprojektowana i wykonana przez Józefa Aumillera (sygnowana J - A ), 1933, lana w brązie 283x177 mm, Strzałk. 48 (nie podaje tego wymiaru)
5 500 zł
5 200 zł
965 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Józef Piłsudski, plakieta sygnowana J.AVMILLER, 1938, brąz 104x41 mm, Strzałk. 57, piękny egzemplarz z oryginalną podstawką, patyna
750 zł
5 000 zł