Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  MEDALIONY I PLAKIETY  POLSKA
Adam Mickiewicz - okrągła plakieta autorstwa Szteimana, 2 połowa XIX w, żeliwo 425 mm, odlew, efek..
956 POLSKA
Adam Mickiewicz - okrągła plakieta autorstwa Szteimana, 2 połowa XIX w, żeliwo 425 mm, odlew, efektowna plakieta przedstawiająca profil z dobrze uchwyconymi rysamy tw..
2 000 zł
1 600 zł
Juliusz Słowacki - prostokątna plakieta TOW(arzystwa) ZAC(hęty) SZT(uk) PIĘ(knych) W KRÓL(estwie) ..
957 POLSKA
Juliusz Słowacki - prostokątna plakieta TOW(arzystwa) ZAC(hęty) SZT(uk) PIĘ(knych) W KRÓL(estwie) POLSK(im) R. 1909, sygnowana Z. Otto (Zygmunt Otto), odlana w odlewn..
1 250 zł
Ignacy Jan Paderewski - medalion z uszkiem autorstwa Leona Szatzsznajdera z okazji 75 rocznicy uro..
958 POLSKA
Ignacy Jan Paderewski - medalion z uszkiem autorstwa Leona Szatzsznajdera z okazji 75 rocznicy urodzin, brąz 145 mm, bardzo ładnie zachowany egzemplarz, patyna
400 zł
780 zł
Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 ..
959 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 mm, podstawka, Strzałk. 12, patyna, rzadka
600 zł
820 zł
Matka Boska Częstochowska, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, b..
960 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Matka Boska Częstochowska, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 mm, podstawka, Strzałk. 13, patyna
750 zł
3 000 zł
Katedra na Wawelu, plakieta niesygnowana autorstwa Stanisława Rufina Koźbielewskiego, 1926, wycięt..
961 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Katedra na Wawelu, plakieta niesygnowana autorstwa Stanisława Rufina Koźbielewskiego, 1926, wycięta z prostokątu, napis odmienny KRAKÓW - WAWEL i drobne różnice w rys..
1 500 zł
2 300 zł
Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1928, brąz 90x6..
962 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1928, brąz 90x60 mm, Strzałk. 25
750 zł
600 zł
Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1928, brąz posr..
963 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1928, brąz posrebrzany 40x27 mm, Strzałk. 25, całość w drewnianej ramce
250 zł
320 zł
Jan III Sobieski, plakieta zaprojektowana i wykonana przez Józefa Aumillera (sygnowana J - A ), 19..
964 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Jan III Sobieski, plakieta zaprojektowana i wykonana przez Józefa Aumillera (sygnowana J - A ), 1933, lana w brązie 283x177 mm, Strzałk. 48 (nie podaje tego wymiaru)
5 500 zł
5 200 zł
Józef Piłsudski, plakieta sygnowana J.AVMILLER, 1938, brąz 104x41 mm, Strzałk. 57, piękny egzempla..
965 POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Józef Piłsudski, plakieta sygnowana J.AVMILLER, 1938, brąz 104x41 mm, Strzałk. 57, piękny egzemplarz z oryginalną podstawką, patyna
750 zł
5 000 zł