Aukcja 37 / 983

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  ORDERY, ODZNACZENIA, ODZNAKI  POLSKA

II RP 1918-1939, II nagroda w zawodach strzeleckich koła LOP w Królewskiej Hucie (Chorzowie) 23 IX 1928, srebro złocone 71 mm, brak ucha, na stronie odwrotnej punce 800 i J.P. (prawdopobnie Józef Pendowski) oraz napis Zawody Strzeleckie / Koła L. O. P. / w Król. Hucie / 23. IX 1928.

Numer: 983
Opis: POLSKA. II RP 1918-1939, II nagroda w zawodach strzeleckich koła LOP w Królewskiej Hucie (Chorzowie) 23 IX 1928, srebro złocone 71 mm, brak ucha, na stronie odwrotnej punce 800 i J.P. (prawdopobnie Józef Pendowski) oraz napis Zawody Strzeleckie / Koła L. O. P. / w Król. Hucie / 23. IX 1928.
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 878