Aukcja 37 / 983
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
II RP 1918-1939, II nagroda w zawodach strzeleckich koła LOP w Królewskiej Hucie (Chorzowie) 23 IX 1928, srebro złocone 71 mm, brak ucha, na stronie odwrotnej punce 800 i J.P. (prawdopobnie Józef Pendowski) oraz napis Zawody Strzeleckie / Koła L. O. P. / w Król. Hucie / 23. IX 1928.
Numer: | 983 |
Opis: | POLSKA. II RP 1918-1939, II nagroda w zawodach strzeleckich koła LOP w Królewskiej Hucie (Chorzowie) 23 IX 1928, srebro złocone 71 mm, brak ucha, na stronie odwrotnej punce 800 i J.P. (prawdopobnie Józef Pendowski) oraz napis Zawody Strzeleckie / Koła L. O. P. / w Król. Hucie / 23. IX 1928. |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 01-12-2007 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 400 zł |
Ilość odsłon: 1507