Aukcja 37 / 976

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  ORDERY, ODZNACZENIA, ODZNAKI  POLSKA

II RP 1918-1939, krzyż komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, (II klasa), krzyż 58 mm (stan I-), gwiazda 74 mm (stan II+), srebro, punce, nieznacznie uszkodzona emalia na gwieździe

Numer: 976
Opis: POLSKA. II RP 1918-1939, krzyż komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, (II klasa), krzyż 58 mm (stan I-), gwiazda 74 mm (stan II+), srebro, punce, nieznacznie uszkodzona emalia na gwieździe
Stan: I-/II+, Nearly Uncirculated
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 817