Aukcja 37 / 965

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007

Józef Piłsudski, plakieta sygnowana J.AVMILLER, 1938, brąz 104x41 mm, Strzałk. 57, piękny egzemplarz z oryginalną podstawką, patyna

Numer: 965
Opis: POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ. Józef Piłsudski, plakieta sygnowana J.AVMILLER, 1938, brąz 104x41 mm, Strzałk. 57, piękny egzemplarz z oryginalną podstawką, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Ilość odsłon: 1059