Aukcja 37 / 960

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007

Matka Boska Częstochowska, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 mm, podstawka, Strzałk. 13, patyna

Numer: 960
Opis: POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ. Matka Boska Częstochowska, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 mm, podstawka, Strzałk. 13, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Ilość odsłon: 1010