Aukcja 37 / 959

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007

Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 mm, podstawka, Strzałk. 12, patyna, rzadka

Numer: 959
Opis: POLSKA / PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ. Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 90x60 mm, podstawka, Strzałk. 12, patyna, rzadka
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 820 zł
Ilość odsłon: 983