Aukcja 37 / 945
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Mikołaj I 1825-1855, medal koronacyjny 1826 r., Aw: Popiersie w prawo, sygn.W.Aleksiejew, w otoku napis, Rw: Na kolumnie korona, powyżej oko opatrzności, poniżej w odcinku sygn. Lawrecow i napis, Diakov 446.1, brąz, 66 mm, 132.01 g, patyna
Numer: | 945 |
Opis: | ROSJA. Mikołaj I 1825-1855, medal koronacyjny 1826 r., Aw: Popiersie w prawo, sygn.W.Aleksiejew, w otoku napis, Rw: Na kolumnie korona, powyżej oko opatrzności, poniżej w odcinku sygn. Lawrecow i napis, Diakov 446.1, brąz, 66 mm, 132.01 g, patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 01-12-2007 |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | 800 zł |
Ilość odsłon: 1220