Aukcja 37 / 1170

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  LITERATURA

J. Litwiński - Album pieniędzy papierowych z roku 1794, wydanie drugie, 16 str., 8 tablic, Kraków 1908, twarda oprawa w płótno

Numer: 1170
Opis: J. Litwiński - Album pieniędzy papierowych z roku 1794, wydanie drugie, 16 str., 8 tablic, Kraków 1908, twarda oprawa w płótno
Stan: ,
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: 80 zł
Ilość odsłon: 648