Aukcja 37 / 1171

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  LITERATURA

prof A. Semrau- Städtlisches Museum zu Thorn, 112 str., 3 tablice, Berlin 1907, twarda oprawa w płótno i marmurek

Numer: 1171
Opis: prof A. Semrau- Städtlisches Museum zu Thorn, 112 str., 3 tablice, Berlin 1907, twarda oprawa w płótno i marmurek
Stan: ,
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 718