Aukcja 37 / 1169

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  LITERATURA

Katalog aukcyjny zbioru Kubickiego, aukcja z 30 marca 1908 roku - Frankfurt a. M., 92 str., 10 tablic, lista wynikowa, twarda oprawa w płótno i marmurek

Numer: 1169
Opis: Katalog aukcyjny zbioru Kubickiego, aukcja z 30 marca 1908 roku - Frankfurt a. M., 92 str., 10 tablic, lista wynikowa, twarda oprawa w płótno i marmurek
Stan: ,
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 560 zł
Ilość odsłon: 692