Aukcja 37 / 1169
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Katalog aukcyjny zbioru Kubickiego, aukcja z 30 marca 1908 roku - Frankfurt a. M., 92 str., 10 tablic, lista wynikowa, twarda oprawa w płótno i marmurek
Numer: | 1169 |
Opis: | Katalog aukcyjny zbioru Kubickiego, aukcja z 30 marca 1908 roku - Frankfurt a. M., 92 str., 10 tablic, lista wynikowa, twarda oprawa w płótno i marmurek |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 01-12-2007 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 560 zł |
Ilość odsłon: 1311