Aukcja nr 36
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
1215 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 10 rubli 1909, Petersburg, Bitkin 14 (R), Fr. 179, Kazakow 359, złoto 8.60 g, rzadki rocznik |
II- EF- |
1 250 zł | |
1216 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 10 rubli 1910, Petersburg, litery EB, Bitkin 15, Fr. 179, Kazakow 376, złoto, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, uszkodzone pudełko od strony awersu monety, r.. |
I UNC |
4 000 zł 5 100 zł
1217 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 5 rubli 1910, Petersburg, Bitkin 36 (R), Fr. 180, Kazakow 377, złoto 4.29 g, rzadki rocznik, przepiękny egzemplarz, lustro mennicze |
I UNC |
2 000 zł 3 100 zł
1218 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 5 rubli 1910, Petersburg, Bitkin 36 (R), Fr. 180, Kazakow 377, złoto 4.30 g, rzadki rocznik, ładnie zachowane |
II+ EF+ |
1 250 zł 2 100 zł
1219 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1896, Paryż, Bitkin 193, Kazakow 33 |
150 zł 300 zł
1220 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1897, Bruksela, Bitkin 203, Kazakow 35, ładnie zachowane |
II+/I- EF+/UNC- |
300 zł 700 zł
1221 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1902, Petersburg, Bitkin 56 (R), Kazakow 253, rzadki, lekka patyna |
500 zł 700 zł
1222 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1907, Petersburg, Bitkin 61, Kazakow 326 |
II/II- EF/EF- |
500 zł 520 zł
1223 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1912, Petersburg, Bitkin 66, Kazakow 416 |
II- EF- |
150 zł 300 zł
1224 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pamiątkowy 1912, Petersburg, wybity z okazji stulecia bitwy pod Borodino, Bitkin 334, Kazakow 429, piękny egzemplarz |
I UNC |
3 000 zł 4 800 zł
1225 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pamiątkowy 1912, Petersburg, wybity z okazji stulecia bitwy pod Borodino, Bitkin 334, Kazakow 429, bardzo ładny egzemplarz, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
3 000 zł 4 600 zł
1226 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pamiątkowy 1912, Petersburg, wybity z okazji stulecia bitwy pod Borodino, Bitkin 334, Kazakow 429, naprawiane tło, ślad po zawieszce |
1 500 zł 2 300 zł
1227 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1913, Petersburg, 300-lecie dynastii Romanowych, wybite płytkim stemplem, Bitkin 335, Kazakow 453, bardzo ładny egzemplarz |
I- UNC- |
250 zł 280 zł
1228 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1913, Petersburg, 300-lecie dynastii Romanowych, wybite głębokim stemplem, Bitkin 336, Kazakow 454, ładnie zachowane, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 230 zł
1229 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1914, Petersburg, Bitkin 69 (R), Kazakow 461, lekko czyszczony |
III+/II- VF+/EF- |
600 zł 1 000 zł
1230 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 50 kopiejek 1897, Paryż, Bitkin 197, Kazakow 85, piękny egzemplarz, delikatne ryski w tle |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 500 zł
1231 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 50 kopiejek 1913, Petersburg, litery EB, Bitkin 92, Kazakow 439 |
125 zł | |
1232 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 50 kopiejek 1914, Petersburg, Bitkin 94 (R), Kazakow 463, wybite głębokim stemplem, ładnie zachowane, lustro mennicze, rzadkie |
I-/II+ UNC-/EF+ |
400 zł 520 zł
1233 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 15 kopiejek 1917, Petersburg, Bitkin 144, Kazakow 525, rzadki rocznik, ładnie zachowane |
II+/I- EF+/UNC- |
250 zł 240 zł
1234 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 15 kopiejek 1917, Petersburg, Bitkin 144, Kazakow 525, rzadki rocznik |
125 zł 190 zł