Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  MONETY ZAGRANICZNE  ROSJA
połtina 1854, Petersburg, Bitkin 270, lustro mennicze, bardzo ładnie zachowana połtina 1854, Petersburg, Bitkin 270, lustro mennicze, bardzo ładnie zachowana
1177 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtina 1854, Petersburg, Bitkin 270, lustro mennicze, bardzo ładnie zachowana
1 000 zł
1 300 zł
25 kopiejek 1829, Petersburg, Bitkin 128, patyna 25 kopiejek 1829, Petersburg, Bitkin 128, patyna
1178 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1829, Petersburg, Bitkin 128, patyna
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
400 zł
5 kopiejek 1828, Petersburg, Bitkin 151 (R), rzadkie 5 kopiejek 1828, Petersburg, Bitkin 151 (R), rzadkie
1179 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 kopiejek 1828, Petersburg, Bitkin 151 (R), rzadkie
200 zł
420 zł
5 kopiejek 1831, Jekatierinburg, litery E.M. , Bitkin 482 5 kopiejek 1831, Jekatierinburg, litery E.M. , Bitkin 482
1180 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 kopiejek 1831, Jekatierinburg, litery E.M. , Bitkin 482
125 zł
240 zł
połuszka 1851 / E.M., Bitkin 622, pięknie zachowana połuszka 1851 / E.M., Bitkin 622, pięknie zachowana
1181 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połuszka 1851 / E.M., Bitkin 622, pięknie zachowana
400 zł
500 zł
zestaw 25 kopiejkówek z lat 1847, 1849, 1850, 1853, 1854 i 1855, Petersburg, Bitkin 294, 300, 301,.. zestaw 25 kopiejkówek z lat 1847, 1849, 1850, 1853, 1854 i 1855, Petersburg, Bitkin 294, 300, 301,..
1182 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
zestaw 25 kopiejkówek z lat 1847, 1849, 1850, 1853, 1854 i 1855, Petersburg, Bitkin 294, 300, 301, 307 (R1), 310 i 311, łącznie 6 sztuk
II/III+
250 zł
1 050 zł
5 rubli 1872, Petersburg, Bitkin 20, Fr. 163, złoto 6.52 g, bardzo ładnie zachowane, drobne rysy w.. 5 rubli 1872, Petersburg, Bitkin 20, Fr. 163, złoto 6.52 g, bardzo ładnie zachowane, drobne rysy w..
1183 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1872, Petersburg, Bitkin 20, Fr. 163, złoto 6.52 g, bardzo ładnie zachowane, drobne rysy w tle
2 750 zł
3 300 zł
5 rubli 1873, Petersburg, Bitkin 21, Fr. 163, złoto, lustro mennicze, pięknie zachowane, moneta w .. 5 rubli 1873, Petersburg, Bitkin 21, Fr. 163, złoto, lustro mennicze, pięknie zachowane, moneta w ..
1184 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1873, Petersburg, Bitkin 21, Fr. 163, złoto, lustro mennicze, pięknie zachowane, moneta w pudełku GCN z certyfikatem MS 65
2 750 zł
3 600 zł
1185 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1873, Petersburg, Bitkin 21, Fr. 163, złoto, lustro mennicze, pięknie zachowane, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 62
2 500 zł
3 200 zł
rubel pomnikowy 1859, Petersburg, Bitkin 567, wybite stemplem zwykłym, bardzo ładnie zachowane rubel pomnikowy 1859, Petersburg, Bitkin 567, wybite stemplem zwykłym, bardzo ładnie zachowane
1186 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel pomnikowy 1859, Petersburg, Bitkin 567, wybite stemplem zwykłym, bardzo ładnie zachowane
II+/I-
EF+/UNC-
2 500 zł
3 600 zł
rubel 1876, Petersburg, Bitkin 89, delikatna patyna rubel 1876, Petersburg, Bitkin 89, delikatna patyna
1187 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel 1876, Petersburg, Bitkin 89, delikatna patyna
500 zł
760 zł
połtina 1859, Petersburg, odmiana z wąską koroną na rewersie, Bitkin 97, ładne lustro mennicze, pi.. połtina 1859, Petersburg, odmiana z wąską koroną na rewersie, Bitkin 97, ładne lustro mennicze, pi..
1188 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina 1859, Petersburg, odmiana z wąską koroną na rewersie, Bitkin 97, ładne lustro mennicze, piękny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 050 zł
25 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 53, ładnie zachowane, patyna 25 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 53, ładnie zachowane, patyna
1189 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 53, ładnie zachowane, patyna
150 zł
240 zł
25 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 55, lustro mennicze, ładnie zachowane, delikatna patyna 25 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 55, lustro mennicze, ładnie zachowane, delikatna patyna
1190 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 55, lustro mennicze, ładnie zachowane, delikatna patyna
250 zł
320 zł
25 kopiejek 1858 / î-Å, Petersburg, Bitkin 56, luksusowy stan zachowania, piękne lustro mennicze 25 kopiejek 1858 / î-Å, Petersburg, Bitkin 56, luksusowy stan zachowania, piękne lustro mennicze
1191 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1858 / î-Å, Petersburg, Bitkin 56, luksusowy stan zachowania, piękne lustro mennicze
350 zł
780 zł
25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), rzadsze, bardzo ładne lustro m.. 25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), rzadsze, bardzo ładne lustro m..
1192 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), rzadsze, bardzo ładne lustro mennicze, pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
420 zł
20 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 58, ładnie zachowane 20 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 58, ładnie zachowane
1193 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 58, ładnie zachowane
150 zł
320 zł
20 kopiejek 1860, Petersburg, Bitkin 171, patyna 20 kopiejek 1860, Petersburg, Bitkin 171, patyna
1194 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek 1860, Petersburg, Bitkin 171, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
125 zł
110 zł
20 kopiejek 1861, Petersburg, litery î-Å, Bitkin 173, patyna 20 kopiejek 1861, Petersburg, litery î-Å, Bitkin 173, patyna
1195 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek 1861, Petersburg, litery î-Å, Bitkin 173, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
125 zł
10 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 64, pięknie zachowane, ładne lustro mennicze, delikatna patyna 10 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 64, pięknie zachowane, ładne lustro mennicze, delikatna patyna
1196 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
10 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 64, pięknie zachowane, ładne lustro mennicze, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
125 zł
600 zł