Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  ORDERY I ODZNAKI  ROSJA
Order Świętej Anny, krzyż III klasy, złoto 6.20 g, niekompletny, uszkodzona emalia, brak wstążki Order Świętej Anny, krzyż III klasy, złoto 6.20 g, niekompletny, uszkodzona emalia, brak wstążki
901 ROSJA
Order Świętej Anny, krzyż III klasy, złoto 6.20 g, niekompletny, uszkodzona emalia, brak wstążki
800 zł
1 850 zł
medal pamiątkowy 1881-1894, za zasługi w okresie panowania Aleksandra III, srebro, 28 mm, Czepurno.. medal pamiątkowy 1881-1894, za zasługi w okresie panowania Aleksandra III, srebro, 28 mm, Czepurno..
902 ROSJA
medal pamiątkowy 1881-1894, za zasługi w okresie panowania Aleksandra III, srebro, 28 mm, Czepurnow 911
100 zł
220 zł
Krzyż Świętego Jerzego, 4. stopień, srebro 34.5 x 34.5 mm, na stronie odwrotnej numer 980 - 445, b.. Krzyż Świętego Jerzego, 4. stopień, srebro 34.5 x 34.5 mm, na stronie odwrotnej numer 980 - 445, b..
903 ROSJA
Krzyż Świętego Jerzego, 4. stopień, srebro 34.5 x 34.5 mm, na stronie odwrotnej numer 980 - 445, brak wstążki
150 zł
600 zł
Krzyż Świętego Jerzego, 4. stopień, biały metal (Å - M), 34.5 x 34.5 mm, na stronie odwrotnej nume.. Krzyż Świętego Jerzego, 4. stopień, biały metal (Å - M), 34.5 x 34.5 mm, na stronie odwrotnej nume..
904 ROSJA
Krzyż Świętego Jerzego, 4. stopień, biały metal (Å - M), 34.5 x 34.5 mm, na stronie odwrotnej numer 1/M / 267 - 936, brak wstążki
150 zł
640 zł
medal (Za Gorliwość), złoto, 28 mm, 18.81 g, na stronie odwrotnej punca, Czepurnow 1044 medal (Za Gorliwość), złoto, 28 mm, 18.81 g, na stronie odwrotnej punca, Czepurnow 1044
905 ROSJA
medal (Za Gorliwość), złoto, 28 mm, 18.81 g, na stronie odwrotnej punca, Czepurnow 1044
3 200 zł
5 100 zł
medal (Za Gorliwość), srebro, 51.5 mm, 57.82 g medal (Za Gorliwość), srebro, 51.5 mm, 57.82 g
906 ROSJA
medal (Za Gorliwość), srebro, 51.5 mm, 57.82 g
750 zł
1 300 zł
medal (Za Gorliwość), srebro 28 mm, 16.24 g, Czepurnow 1043 medal (Za Gorliwość), srebro 28 mm, 16.24 g, Czepurnow 1043
907 ROSJA
medal (Za Gorliwość), srebro 28 mm, 16.24 g, Czepurnow 1043
125 zł
240 zł
medal (Za Dzielność), 4. stopień, na stronie odwrotnej numer 991630, srebro 28 mm, 15.21 g, Czepur.. medal (Za Dzielność), 4. stopień, na stronie odwrotnej numer 991630, srebro 28 mm, 15.21 g, Czepur..
908 ROSJA
medal (Za Dzielność), 4. stopień, na stronie odwrotnej numer 991630, srebro 28 mm, 15.21 g, Czepurnow 879
150 zł
220 zł
odznaka ukończenia Uniwersytetu Rosyjskiego, srebro złocone, 61 x 30 mm, na stronie odwrotnej punce
909 ROSJA
500 zł
560 zł