Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
901 | ROSJA Order Świętej Anny, krzyż III klasy, złoto 6.20 g, niekompletny, uszkodzona emalia, brak wstążki |
III VF |
800 zł 1 850 zł
902 | ROSJA medal pamiątkowy 1881-1894, za zasługi w okresie panowania Aleksandra III, srebro, 28 mm, Czepurnow 911 |
100 zł 220 zł
903 | ROSJA Krzyż Świętego Jerzego, 4. stopień, srebro 34.5 x 34.5 mm, na stronie odwrotnej numer 980 - 445, brak wstążki |
II+ EF+ |
150 zł 600 zł
904 | ROSJA Krzyż Świętego Jerzego, 4. stopień, biały metal (Å - M), 34.5 x 34.5 mm, na stronie odwrotnej numer 1/M / 267 - 936, brak wstążki |
I- UNC- |
150 zł 640 zł
905 | ROSJA medal (Za Gorliwość), złoto, 28 mm, 18.81 g, na stronie odwrotnej punca, Czepurnow 1044 |
II+ EF+ |
3 200 zł 5 100 zł
906 | ROSJA medal (Za Gorliwość), srebro, 51.5 mm, 57.82 g |
750 zł 1 300 zł
907 | ROSJA medal (Za Gorliwość), srebro 28 mm, 16.24 g, Czepurnow 1043 |
II+ EF+ |
125 zł 240 zł
908 | ROSJA medal (Za Dzielność), 4. stopień, na stronie odwrotnej numer 991630, srebro 28 mm, 15.21 g, Czepurnow 879 |
II+ EF+ |
150 zł 220 zł
909 | ROSJA odznaka ukończenia Uniwersytetu Rosyjskiego, srebro złocone, 61 x 30 mm, na stronie odwrotnej punce |
II- EF- |
500 zł 560 zł