Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  ORDERY I ODZNAKI  ROSJA
901 ROSJA
Order Świętej Anny, krzyż III klasy, złoto 6.20 g, niekompletny, uszkodzona emalia, brak wstążki
800 zł
1 850 zł
902 ROSJA
medal pamiątkowy 1881-1894, za zasługi w okresie panowania Aleksandra III, srebro, 28 mm, Czepurnow 911
100 zł
220 zł
903 ROSJA
Krzyż Świętego Jerzego, 4. stopień, srebro 34.5 x 34.5 mm, na stronie odwrotnej numer 980 - 445, brak wstążki
150 zł
600 zł
904 ROSJA
Krzyż Świętego Jerzego, 4. stopień, biały metal (Å - M), 34.5 x 34.5 mm, na stronie odwrotnej numer 1/M / 267 - 936, brak wstążki
150 zł
640 zł
905 ROSJA
medal (Za Gorliwość), złoto, 28 mm, 18.81 g, na stronie odwrotnej punca, Czepurnow 1044
3 200 zł
5 100 zł
906 ROSJA
medal (Za Gorliwość), srebro, 51.5 mm, 57.82 g
750 zł
1 300 zł
907 ROSJA
medal (Za Gorliwość), srebro 28 mm, 16.24 g, Czepurnow 1043
125 zł
240 zł
908 ROSJA
medal (Za Dzielność), 4. stopień, na stronie odwrotnej numer 991630, srebro 28 mm, 15.21 g, Czepurnow 879
150 zł
220 zł
909 ROSJA
odznaka ukończenia Uniwersytetu Rosyjskiego, srebro złocone, 61 x 30 mm, na stronie odwrotnej punce
500 zł
560 zł