Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
900 | AUSTRIA Srebrny Krzyż Zasługi 1849, srebro, punca wytwórcy H MAYERS SOHNE - WIEN, brak wstążki, minimalnie uszkodzona emalia |
250 zł 200 zł