Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  ORDERY I ODZNAKI
medal (Za Gorliwość), srebro 28 mm, 16.24 g, Czepurnow 1043 medal (Za Gorliwość), srebro 28 mm, 16.24 g, Czepurnow 1043
907 ROSJA
medal (Za Gorliwość), srebro 28 mm, 16.24 g, Czepurnow 1043
125 zł
240 zł
medal (Za Dzielność), 4. stopień, na stronie odwrotnej numer 991630, srebro 28 mm, 15.21 g, Czepur.. medal (Za Dzielność), 4. stopień, na stronie odwrotnej numer 991630, srebro 28 mm, 15.21 g, Czepur..
908 ROSJA
medal (Za Dzielność), 4. stopień, na stronie odwrotnej numer 991630, srebro 28 mm, 15.21 g, Czepurnow 879
150 zł
220 zł
odznaka ukończenia Uniwersytetu Rosyjskiego, srebro złocone, 61 x 30 mm, na stronie odwrotnej punce
909 ROSJA
500 zł
560 zł