Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
907 | ROSJA medal (Za Gorliwość), srebro 28 mm, 16.24 g, Czepurnow 1043 |
II+ EF+ |
125 zł 240 zł
908 | ROSJA medal (Za Dzielność), 4. stopień, na stronie odwrotnej numer 991630, srebro 28 mm, 15.21 g, Czepurnow 879 |
II+ EF+ |
150 zł 220 zł
909 | ROSJA odznaka ukończenia Uniwersytetu Rosyjskiego, srebro złocone, 61 x 30 mm, na stronie odwrotnej punce |
II- EF- |
500 zł 560 zł