Aukcja 34 / 900

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  ORDERY I ODZNAKI  AUSTRIA

Srebrny Krzyż Zasługi 1849, srebro, punca wytwórcy H MAYERS SOHNE - WIEN, brak wstążki, minimalnie uszkodzona emalia

Numer: 900
Opis: AUSTRIA. Srebrny Krzyż Zasługi 1849, srebro, punca wytwórcy H MAYERS SOHNE - WIEN, brak wstążki, minimalnie uszkodzona emalia
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 10-06-2006
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 200 zł
Ilość odsłon: 1385