Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
trzydukatówka 1610, Złoty Stok, Aw: Półpostacie braci i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis w.. trzydukatówka 1610, Złoty Stok, Aw: Półpostacie braci i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis w..
840 KSIĘSTWO LEGNICKO-BRZESKO-WOŁOWSKIE / Jan Krystian i Jerzy Rudolf (1602) 1605-1621
trzydukatówka 1610, Złoty Stok, Aw: Półpostacie braci i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, F.u.S. 1446, Fr. 3153, złoto 10.23 g, ślad po zawieszce, patyna
20 000 zł
22 500 zł
talar 1609, Złoty Stok, F.u.S. 1436, Dav. 7713, patyna talar 1609, Złoty Stok, F.u.S. 1436, Dav. 7713, patyna
841 KSIĘSTWO LEGNICKO-BRZESKO-WOŁOWSKIE / Jan Krystian i Jerzy Rudolf (1602) 1605-1621
talar 1609, Złoty Stok, F.u.S. 1436, Dav. 7713, patyna
II/II-
EF/EF-
3 500 zł
3 350 zł
dukat 1657, Brzeg, F.u.S. 1754, Fr. 3200, złoto 3.44 g, ładny egzemplarz dukat 1657, Brzeg, F.u.S. 1754, Fr. 3200, złoto 3.44 g, ładny egzemplarz
842 KSIĘSTWO LEGNICKO-BRZESKO-WOŁOWSKIE / Jerzy III brzeski, Ludwik IV legnicki i Krystian wołowsko-oławski 1639-1663
dukat 1657, Brzeg, F.u.S. 1754, Fr. 3200, złoto 3.44 g, ładny egzemplarz
4 000 zł
6 500 zł
talar 1666, Brzeg, F.u.S. 1924, Dav. 7741, efektowna moneta z wadą blachy talar 1666, Brzeg, F.u.S. 1924, Dav. 7741, efektowna moneta z wadą blachy
843 KSIĘSTWO LEGNICKO-BRZESKO-WOŁOWSKIE / Krystian wołowski 1654-1672
talar 1666, Brzeg, F.u.S. 1924, Dav. 7741, efektowna moneta z wadą blachy
6 000 zł
półtalar pośmiertny 1672, Brzeg, F.u.S. 1947, moneta wybita z okazji śmierci księcia Krystiana, pa.. półtalar pośmiertny 1672, Brzeg, F.u.S. 1947, moneta wybita z okazji śmierci księcia Krystiana, pa..
844 KSIĘSTWO LEGNICKO-BRZESKO-WOŁOWSKIE / Krystian wołowski 1654-1672
półtalar pośmiertny 1672, Brzeg, F.u.S. 1947, moneta wybita z okazji śmierci księcia Krystiana, patyna
5 000 zł
5 200 zł
1 1/4 talara pośmiertnego 1675, Brzeg, F.u.S. 1973, Dav. 488, oprawa i zawieszka z epoki, 37.29 g,.. 1 1/4 talara pośmiertnego 1675, Brzeg, F.u.S. 1973, Dav. 488, oprawa i zawieszka z epoki, 37.29 g,..
845 KSIĘSTWO LEGNICKO-BRZESKO-WOŁOWSKIE / Jerzy Wilhelm 1672-1675
1 1/4 talara pośmiertnego 1675, Brzeg, F.u.S. 1973, Dav. 488, oprawa i zawieszka z epoki, 37.29 g, moneta wybita z okazji śmierci księcia Jerzego Wilhelma, powyższy e..
6 500 zł