Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
557 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, justowana
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
558 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, wada blachy, patyna
250 zł
559 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1791, Warszawa, Plage 299, minimalnie justowana
175 zł
140 zł
560 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 243
125 zł
150 zł
561 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1767, Warszawa, Plage 246, wada blachy
125 zł
130 zł
562 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P na rewersie, Plage 257
125 zł
160 zł
563 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1773, Warszawa, litery A P na rewersie, Plage 258, wada blachy, delikatna patyna
150 zł
220 zł
564 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedziane 1790, Warszawa, Plage 235, ciemna patyna
125 zł
160 zł
565 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedziane 1793, Warszawa, Plage 239
125 zł
100 zł
566 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, wada blachy, ale ładny egzemplarz
150 zł
160 zł
567 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, patyna
125 zł
130 zł
568 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1795, Warszawa, Plage 213, patyna
80 zł
569 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
żeton menniczy służący do wejścia do mennicy, na awersie punca 61, na rewersie litery I S, Plage 552 (Plage 300 R5), znaki te dające prawo wejścia do mennicy noszone ..
6 000 zł
570 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Kraków, odmiana popiersie króla w zbroi, Plage 141, na rewersie ślad dwukrotnego uderzenia stempla, ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz, rzadki
II+/II
EF+/EF
800 zł
640 zł
571 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, ciemna patyna
200 zł
360 zł
572 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Kraków, duże popiersie króla w zbroi i 6 jagódek w wieńcu, Plage149, delikatna patyna, ładnie zachowany, rzadki
600 zł
920 zł
573 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156
350 zł
440 zł
574 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
250 zł
260 zł
575 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
150 zł
120 zł
576 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1768, Warszawa, odmiana napisu GROSSUS, Plage 164, ciemna patyna
III-
VF-
125 zł
100 zł