Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  POLSKA  Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, patyna ort 1655, Toruń, T. 2, patyna
421 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, patyna
600 zł
620 zł
ort 1655, Toruń, T. 2, delikatna patyna ort 1655, Toruń, T. 2, delikatna patyna
422 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, delikatna patyna
500 zł
520 zł
423 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, patyna
500 zł
400 zł
ort 1655, Toruń, T. 2, wybity mocno uszkodzonym stemplem ort 1655, Toruń, T. 2, wybity mocno uszkodzonym stemplem
424 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, wybity mocno uszkodzonym stemplem
400 zł
ort 1656, Lwów, T. 4, rzadki ort 1656, Lwów, T. 4, rzadki
425 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Lwów, T. 4, rzadki
1 000 zł
ort 1656, Gdańsk, T. 1.50, wada blachy ort 1656, Gdańsk, T. 1.50, wada blachy
426 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Gdańsk, T. 1.50, wada blachy
450 zł
ort 1656, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa, Pfau 463, Ahlström 52, r.. ort 1656, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa, Pfau 463, Ahlström 52, r..
427 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa, Pfau 463, Ahlström 52, rzadki, delikatna patyna
1 500 zł
2 400 zł
ort 1657, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa, ozdobne rozety dzielące .. ort 1657, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa, ozdobne rozety dzielące ..
428 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa, ozdobne rozety dzielące napis otokowy, Pfau 475, Ahlström nie notuje takiego połączenia awer..
5 000 zł
ort 1657, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa i omyłkowy napis GVSTAVS,.. ort 1657, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa i omyłkowy napis GVSTAVS,..
429 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa i omyłkowy napis GVSTAVS, Pfau -, Ahlström 56 a, ciemna patyna
750 zł
600 zł
ort 1658, Poznań, nieco inny rysunek popiersia i tarczy herbowej niż dotychczas opisywane w litera.. ort 1658, Poznań, nieco inny rysunek popiersia i tarczy herbowej niż dotychczas opisywane w litera..
430 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Poznań, nieco inny rysunek popiersia i tarczy herbowej niż dotychczas opisywane w literaturze, na rewersie napis otokowy małymi literami, T. 1.50, ślad dwuk..
200 zł
420 zł
ort 1658, Kraków, odmiana bez obwódek, T. 1.50, delikatna patyna ort 1658, Kraków, odmiana bez obwódek, T. 1.50, delikatna patyna
431 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Kraków, odmiana bez obwódek, T. 1.50, delikatna patyna
250 zł
360 zł
ort 1658, Gdańsk, T. 1.50, delikatna patyna ort 1658, Gdańsk, T. 1.50, delikatna patyna
432 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Gdańsk, T. 1.50, delikatna patyna
600 zł
ort 1659, Kraków, odmiana z tarczą herbową o bokach wklęsłych, T. 1.50, patyna ort 1659, Kraków, odmiana z tarczą herbową o bokach wklęsłych, T. 1.50, patyna
433 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Kraków, odmiana z tarczą herbową o bokach wklęsłych, T. 1.50, patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
ort 1659, Kraków, odmiana z tarczą herbową o bokach prostych, T. 1.50, patyna ort 1659, Kraków, odmiana z tarczą herbową o bokach prostych, T. 1.50, patyna
434 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Kraków, odmiana z tarczą herbową o bokach prostych, T. 1.50, patyna
200 zł
160 zł
ort 1660, Lwów, H-Cz. 7655 (R5), T. 80 ?, jeden z najrzadszych ortów koronnych Jana Kazimierza, de.. ort 1660, Lwów, H-Cz. 7655 (R5), T. 80 ?, jeden z najrzadszych ortów koronnych Jana Kazimierza, de..
435 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Lwów, H-Cz. 7655 (R5), T. 80 ?, jeden z najrzadszych ortów koronnych Jana Kazimierza, delikatna patyna
10 000 zł
8 000 zł
ort 1660, Gdańsk, ciemna patyna ort 1660, Gdańsk, ciemna patyna
436 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Gdańsk, ciemna patyna
400 zł
450 zł
ort 1662, Gdańsk, odmiana bez znaku mincerza, T. 2 ort 1662, Gdańsk, odmiana bez znaku mincerza, T. 2
437 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Gdańsk, odmiana bez znaku mincerza, T. 2
1 000 zł
920 zł
ort 1662, Toruń, na rewersie napis MONETA NOV CI (18) TORVNENSIS, T. 1.50, ciemna patyna ort 1662, Toruń, na rewersie napis MONETA NOV CI (18) TORVNENSIS, T. 1.50, ciemna patyna
438 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Toruń, na rewersie napis MONETA NOV CI (18) TORVNENSIS, T. 1.50, ciemna patyna
500 zł
540 zł
ort 1662, Toruń, na rewersie napis MONETA NOVA CIV (18) THORVNENSIS, T. 1.50, patyna ort 1662, Toruń, na rewersie napis MONETA NOVA CIV (18) THORVNENSIS, T. 1.50, patyna
439 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Toruń, na rewersie napis MONETA NOVA CIV (18) THORVNENSIS, T. 1.50, patyna
450 zł
360 zł
ort 1662, Toruń, na rewersie napis MONETA NOVA CI (18) THORVNENSIS, T. 1.50 ort 1662, Toruń, na rewersie napis MONETA NOVA CI (18) THORVNENSIS, T. 1.50
440 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Toruń, na rewersie napis MONETA NOVA CI (18) THORVNENSIS, T. 1.50
400 zł
360 zł