Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  MONETY OBCE
1/3 talara 1761, Królewiec, Bitkin 670 (R1), Schr. 1846, wada blachy na rewersie, bardzo rzadkie, .. 1/3 talara 1761, Królewiec, Bitkin 670 (R1), Schr. 1846, wada blachy na rewersie, bardzo rzadkie, ..
1155 Elżbieta 1741-1761 / Prusy okupacja rosyjska
1/3 talara 1761, Królewiec, Bitkin 670 (R1), Schr. 1846, wada blachy na rewersie, bardzo rzadkie, ciemna patyna
3 500 zł
szóstak 1759, Królewiec, Bitkin 707 (R), Schrötter nie notuje tej odmiany interpunkcji szóstak 1759, Królewiec, Bitkin 707 (R), Schrötter nie notuje tej odmiany interpunkcji
1156 Elżbieta 1741-1761 / Prusy okupacja rosyjska
szóstak 1759, Królewiec, Bitkin 707 (R), Schrötter nie notuje tej odmiany interpunkcji
150 zł
620 zł
szóstak 1760, Królewiec, Bitkin 715 (R), Schrötter nie notuje tej odmiany interpunkcji szóstak 1760, Królewiec, Bitkin 715 (R), Schrötter nie notuje tej odmiany interpunkcji
1157 Elżbieta 1741-1761 / Prusy okupacja rosyjska
szóstak 1760, Królewiec, Bitkin 715 (R), Schrötter nie notuje tej odmiany interpunkcji
150 zł
1 000 zł
rubel 1762, Moskwa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 9 (R), lekko czyszczone tło, .. rubel 1762, Moskwa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 9 (R), lekko czyszczone tło, ..
1158 ROSJA / Piotr III 1761-1762
rubel 1762, Moskwa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 9 (R), lekko czyszczone tło, rzadki, patyna
2 000 zł
2 600 zł
żeton koronacyjny 1762, Bitkin Ż.1357 (R), ładnie zachowany, ciemna patyna żeton koronacyjny 1762, Bitkin Ż.1357 (R), ładnie zachowany, ciemna patyna
1159 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
żeton koronacyjny 1762, Bitkin Ż.1357 (R), ładnie zachowany, ciemna patyna
400 zł
620 zł
rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 185 rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 185
1160 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 185
350 zł
380 zł
rubel 1766, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 197, patyna rubel 1766, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 197, patyna
1161 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1766, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 197, patyna
350 zł
280 zł
rubel 1773, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 216 rubel 1773, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 216
1162 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1773, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 216
600 zł
820 zł
rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 221, czyszczony ale ładni.. rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 221, czyszczony ale ładni..
1163 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 221, czyszczony ale ładnie zachowany egzemplarz
1 000 zł
1 350 zł
rubel 1782, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 233, na rewersie ślady ci.. rubel 1782, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 233, na rewersie ślady ci..
1164 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1782, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 233, na rewersie ślady ciemnej patyny
750 zł
820 zł
półpołtinnik 1779, Petersburg, litery, Bitkin 330, patyna półpołtinnik 1779, Petersburg, litery, Bitkin 330, patyna
1165 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
półpołtinnik 1779, Petersburg, litery, Bitkin 330, patyna
250 zł
5 kopiejek 1785/K-M, Suzun, Bitkin 789, moneta wybita uszkodzonym stemplem- litera wygląda jak M 5 kopiejek 1785/K-M, Suzun, Bitkin 789, moneta wybita uszkodzonym stemplem- litera wygląda jak M
1166 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
5 kopiejek 1785/K-M, Suzun, Bitkin 789, moneta wybita uszkodzonym stemplem- litera wygląda jak M
500 zł
600 zł
2 kopiejki dla Syberii1768/K-M, Suzun, Bitkin 1100, ciemna patyna 2 kopiejki dla Syberii1768/K-M, Suzun, Bitkin 1100, ciemna patyna
1167 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
2 kopiejki dla Syberii1768/K-M, Suzun, Bitkin 1100, ciemna patyna
200 zł
dienga 1795/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 735 dienga 1795/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 735
1168 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
dienga 1795/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 735
80 zł
5 rubli 1798 Petersburg , litery, Aw: Monogram i napis, Rw: Napis w ozdobnym kwadracie, Bitkin 1 (.. 5 rubli 1798 Petersburg , litery, Aw: Monogram i napis, Rw: Napis w ozdobnym kwadracie, Bitkin 1 (..
1169 ROSJA / Paweł I 1796-1801
5 rubli 1798 Petersburg , litery, Aw: Monogram i napis, Rw: Napis w ozdobnym kwadracie, Bitkin 1 (R), Fr. 144, złoto, 6.07 g, rzadkie
8 000 zł
11 600 zł
10 kopiejek 1798, Petersburg, litery, Bitkin 79 10 kopiejek 1798, Petersburg, litery, Bitkin 79
1170 ROSJA / Paweł I 1796-1801
10 kopiejek 1798, Petersburg, litery, Bitkin 79
250 zł
1 550 zł
dienga 1798/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 129 dienga 1798/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 129
1171 ROSJA / Paweł I 1796-1801
dienga 1798/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 129
200 zł
400 zł
10 kopiejek 1804, Petersburg, Bitkin 64 (R), rzadkie 10 kopiejek 1804, Petersburg, Bitkin 64 (R), rzadkie
1172 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
10 kopiejek 1804, Petersburg, Bitkin 64 (R), rzadkie
200 zł
500 zł
5 kopiejek 1805/EM, Jekatierinburg, odmiana z dużą koroną, Bitkin 292, patyna 5 kopiejek 1805/EM, Jekatierinburg, odmiana z dużą koroną, Bitkin 292, patyna
1173 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
5 kopiejek 1805/EM, Jekatierinburg, odmiana z dużą koroną, Bitkin 292, patyna
150 zł
240 zł
dienga 1812, Iżorsk, Bitkin 623 dienga 1812, Iżorsk, Bitkin 623
1174 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
dienga 1812, Iżorsk, Bitkin 623
80 zł
64 zł