Aukcja 32 / 855

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005

asygnata na 500 złotych 1831, Lucow 197 (R4), Pick A 18 B, idealny stan zachowania

Numer: 855
Opis: POLSKA / Powstanie Listopadowe 1830-1831. asygnata na 500 złotych 1831, Lucow 197 (R4), Pick A 18 B, idealny stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 11-06-2005
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Ilość odsłon: 919