Aukcja 32 / 854

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005

asygnata na 200 złotych 1831, Lucow 196 (R3), Pick A 18 A, wyśmienity stan zachowania

Numer: 854
Opis: POLSKA / Powstanie Listopadowe 1830-1831. asygnata na 200 złotych 1831, Lucow 196 (R3), Pick A 18 A, wyśmienity stan zachowania
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1025