Aukcja 32 / 854
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
asygnata na 200 złotych 1831, Lucow 196 (R3), Pick A 18 A, wyśmienity stan zachowania
Numer: | 854 |
Opis: | POLSKA / Powstanie Listopadowe 1830-1831. asygnata na 200 złotych 1831, Lucow 196 (R3), Pick A 18 A, wyśmienity stan zachowania |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 3 000 zł |
Cena wywoławcza: | 2 400 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1576