Aukcja 32 / 402

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  POLSKA  Jan II Kazimierz 1649-1668

dwudukat 1660, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla i napis wokoło IOH CAS DG REX POL & SUEC M D L R PR, Rw: Pięciopolowa tarcza herbowa i napis wokoło MON NOVA AUR herb Ślepowron EA REG POL 1660, H-Cz. 2160 (R4), T. 70, Kaleniecki s 350, Fr. 89, złoto 6.97 g, na awersie punca Potockich, ładnie zachowana rzadka moneta, patyna

Numer: 402
Opis: Jan II Kazimierz 1649-1668. dwudukat 1660, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla i napis wokoło IOH CAS DG REX POL & SUEC M D L R PR, Rw: Pięciopolowa tarcza herbowa i napis wokoło MON NOVA AUR herb Ślepowron EA REG POL 1660, H-Cz. 2160 (R4), T. 70, Kaleniecki s 350, Fr. 89, złoto 6.97 g, na awersie punca Potockich, ładnie zachowana rzadka moneta, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-06-2005
Cena szacunkowa: 15 000 zł
Cena wywoławcza: 12 000 zł
Cena wylicytowana: 23 000 zł
Ilość odsłon: 1091