Aukcja 32 / 1254

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

E. Hutten-Czapski- Catalogue de la Collection des Monnaies et Medailles Polonaises. tom I 4 + 406 str, 4 tablice zwykłe i jedna rozkładana, Petersburg 1871, egz. nr 80, tom II, 17 + 406 str., 21 tablic zwykłych i jedna rozkładana, Petersburg 1872, egz. nr 83, tom III, 7+ 175 + 158 str, 5 tablic, Petersburg 1880, tom IV, 3+ 381 + 71 str, 13 tablic, Kraków 1891, tom V, 125 + 172 str., Kraków 1916, tomy I-III, oprawa jednolita półskórek ze złoceniami, ekslibrisy M. Gumowskiego, tom IV oprawa półskórek ze złoceniami, zaplamienia obu okładek, tom V oprawa półpłótno bez napisów, bloki wszyskich tomów czyste i mocne, duże marginesy, wymiary wszystkich tomów zbliżone do siebie, BNP 3640

Numer: 1254
Opis: E. Hutten-Czapski- Catalogue de la Collection des Monnaies et Medailles Polonaises. tom I 4 + 406 str, 4 tablice zwykłe i jedna rozkładana, Petersburg 1871, egz. nr 80, tom II, 17 + 406 str., 21 tablic zwykłych i jedna rozkładana, Petersburg 1872, egz. nr 83, tom III, 7+ 175 + 158 str, 5 tablic, Petersburg 1880, tom IV, 3+ 381 + 71 str, 13 tablic, Kraków 1891, tom V, 125 + 172 str., Kraków 1916, tomy I-III, oprawa jednolita półskórek ze złoceniami, ekslibrisy M. Gumowskiego, tom IV oprawa półskórek ze złoceniami, zaplamienia obu okładek, tom V oprawa półpłótno bez napisów, bloki wszyskich tomów czyste i mocne, duże marginesy, wymiary wszystkich tomów zbliżone do siebie, BNP 3640
Stan: ,
Cena szacunkowa: 12 000 zł
Cena wywoławcza: 9 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1011