Aukcja 32 / 1238

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

T. Czacki - O litewskich i polskich prawach, tomy I-II, 308 str., 13 + 3 tablice, reprint pierwszego wydania z 1800-1801 roku, Warszawa1987, twarda oprawa imitująca półskórek, ładny egzemplarz

Numer: 1238
Opis: T. Czacki - O litewskich i polskich prawach, tomy I-II, 308 str., 13 + 3 tablice, reprint pierwszego wydania z 1800-1801 roku, Warszawa1987, twarda oprawa imitująca półskórek, ładny egzemplarz
Stan: ,
Data sprzedaży: 11-06-2005
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 583