Aukcja 32 / 1075
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
medal chrzcielny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Półpostać cierpiącego Chrystusa i napis gotycką minis- kułą In den süssen JESUS.., Rw: Scena chrztu dziecka w baptysterium, napis gotycką miniskułą Durch die Tauff .. sygn I.B., F.u.S 5023, WN VI z.20 str.103, srebro 47 mm, patyna
Numer: | 1075 |
Opis: | ŚLĄSK. medal chrzcielny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Półpostać cierpiącego Chrystusa i napis gotycką minis- kułą In den süssen JESUS.., Rw: Scena chrztu dziecka w baptysterium, napis gotycką miniskułą Durch die Tauff .. sygn I.B., F.u.S 5023, WN VI z.20 str.103, srebro 47 mm, patyna |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 1 250 zł |
Cena wywoławcza: | 1 000 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1199