Aukcja 32 / 1075

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  MEDALE I PLAKIETY  ŚLĄSK

medal chrzcielny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Półpostać cierpiącego Chrystusa i napis gotycką minis- kułą In den süssen JESUS.., Rw: Scena chrztu dziecka w baptysterium, napis gotycką miniskułą Durch die Tauff .. sygn I.B., F.u.S 5023, WN VI z.20 str.103, srebro 47 mm, patyna

Numer: 1075
Opis: ŚLĄSK. medal chrzcielny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Półpostać cierpiącego Chrystusa i napis gotycką minis- kułą In den süssen JESUS.., Rw: Scena chrztu dziecka w baptysterium, napis gotycką miniskułą Durch die Tauff .. sygn I.B., F.u.S 5023, WN VI z.20 str.103, srebro 47 mm, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1055