Aukcja 32 / 1028

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA

Order Orła Białego-medal autorstwa J. F. Holzhaeussera wybity z okazji zmian w statucie i insygniach 1770 r., Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Tarcza z herbami Rzeczypospolitej i napis PRO FIDE REGE ET GREGE, Więcek 24, srebro, 29.79 g, opis według Hutten-Czapskiego, inny opis u Sadowskiego i Więcka, patyna

Numer: 1028
Opis: POLSKA. Order Orła Białego-medal autorstwa J. F. Holzhaeussera wybity z okazji zmian w statucie i insygniach 1770 r., Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Tarcza z herbami Rzeczypospolitej i napis PRO FIDE REGE ET GREGE, Więcek 24, srebro, 29.79 g, opis według Hutten-Czapskiego, inny opis u Sadowskiego i Więcka, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-06-2005
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Ilość odsłon: 1038