Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
61 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne roczniki 1920-1921, tom IX,116 str, 5 tablic, 136, 6 tablic Kraków 1921-1922, twarda oprawa
120 zł
96 zł
62 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom X, rocznik 1922, 132 str. ilustracje w tekście, Kraków 1923, BNP 64, bez oprawy
80 zł
64 zł
63 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, artykuł Z. Zakrzewskiego- Gniezno i Kalisz. Dwie mennice wielkopolskie za czasów Mieszka III str. 2-58, 3 tablice, Kraków 192..
50 zł
40 zł
64 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XI, rocznik 1927, 75 str., Kraków 1929, twarda oprawa
80 zł
190 zł
65 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XII, roczniki 1928-1929, 164 str., Kraków 1930, twarda oprawa
100 zł
230 zł
66 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XII, rocznik 1928/29, 164 str., ilustracje w tekście, BNP 64, Kraków 1930, oprawa kartonowa
80 zł
100 zł
67 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XIII, rocznik 1930, 128 str., Kraków 1931, twarda oprawa
100 zł
120 zł
68 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XIV, roczniki 1931-1932, 192 str. Kraków 1933, twarda oprawa
120 zł
150 zł
69 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XV, rocznik 1933, 144 str., 4 tablice, Kraków 1934, twarda oprawa
100 zł
120 zł
70 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XVI, rocznik 1934, 144 str., Kraków 1935, twarda oprawa
120 zł
150 zł
71 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XVII, rocznik 1935, 160 str., Kraków 1936, twarda oprawa
120 zł
640 zł
72 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy XVII, XVIII i XIX, roczniki 1935, 1936, 1937, 160 + 160 + 157 str., ilustracje w tekście, Kraków 1936, 1937, 1938, oprawa..
240 zł
230 zł
73 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XVIII, rocznik 1936, 160 str., Kraków 1937, twarda oprawa
120 zł
620 zł
74 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XIX, rocznik1937, 157 str. 5 tablic, Kraków 1938, twarda oprawa
120 zł
420 zł
75 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XIX, rocznik 1937, 157 str., ilustracje w tekście, BNP 64, Kraków 1938, oprawa kartonowa, egzemplarz nierozcięty
80 zł
160 zł
76 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XX, rocznik 1938/39, 369 str., 17 tablic i ilustracje w tekście, w roczniku 1938 obszerne opracowanie M. Gumowskiego- Meda..
200 zł
300 zł
77 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XX, roczniki 1938-1939, 369 str., 17 + 2 tablice, Kraków 1939, twarda oprawa, zawiera między inny bardzo ważną monografię ..
200 zł
340 zł
78 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Wiestnik Archeologii i Istorii, wypusk X 1898, 118 str., ilustracje w tekście, Petersburg 1898, twarda oprawa
100 zł
79 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Zaranie Śląskie, zeszyt 1, rok X, 64 str. ilustracje, w tekście między innymi artykuł W. Kargera- Gabrjel Gerloff, a nie Krzysztof Guttmann, BNP 2929, Cieszyn- Katowi..
30 zł
80 WYDAWNICTWA PERIODYCZNE
Zeitschrift fur Geschichte und Kulturgeschichte Österreichisch-Schlesiens, H.4, 1906/7, str. 161-209, Opawa, oprawa broszurowa
50 zł