Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA  Monety zaboru rosyjskiego
547 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1201, patyna
250 zł
320 zł
548 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1202, patyna
200 zł
410 zł
549 Monety zaboru rosyjskiego
150 zł
140 zł
550 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 454, Bitkin 413 (R), rzadkie, patyna
250 zł
2 600 zł
551 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 397, Bitkin 1210, patyna
100 zł
440 zł
552 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, Bitkin 286 (R1), rzadkie, patyna
300 zł
3 000 zł
553 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, odmiana bez kreski ułamkowej, św. Jerzy w płaszczu, Plage 398 odmiana, Bitkin 1068 (R2), bardzo ładnie zachowana, rzadka moneta
1 500 zł
3 000 zł
554 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 398, Bitkin 1069, gabinetowy stan zachowania, stara patyna
600 zł
3 600 zł
555 Monety zaboru rosyjskiego
5 kopiejek 1852, Warszawa, Plage 461, Bitkin 796 (R1), bardzo rzadka moneta wyceniona w cenniku Berezowskiego na 22 złote, patyna
1 000 zł
2 900 zł
556 Monety zaboru rosyjskiego
3 kopiejki 1852, Warszawa, Plage 467, Bitkin 800 (R), rzadkie, patyna
300 zł
440 zł
557 Monety zaboru rosyjskiego
2 kopiejki 1855, Warszawa, Plage 485, Bitkin 808, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
200 zł
480 zł
558 Monety zaboru rosyjskiego
2 kopiejki 1856, Warszawa, Plage 486, Bitkin 398, patyna
150 zł
340 zł
559 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1855, Warszawa, monogram szeroki, Plage 519, Bitkin 418, ładnie zachowana
I-/II+
UNC-/EF+
150 zł
1 800 zł
560 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1862, Warszawa, Plage 528, Bitkin 427, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną
175 zł
675 zł
561 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1863, Warszawa, Plage 529, Bitkin 428, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną
175 zł
975 zł
562 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1852, Warszawa, szeroko rozstawione cyfry daty, Plage 533, Bitkin 823 (R), rzadsza odmiana wyceniona w cenniku Berezowskiego na 6 złotych
175 zł
875 zł