Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, rozetka kończy napis na awersie, Kurp. 2245 (R1), Gum. 1387, patyna ort 1618, Gdańsk, rozetka kończy napis na awersie, Kurp. 2245 (R1), Gum. 1387, patyna
238 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, rozetka kończy napis na awersie, Kurp. 2245 (R1), Gum. 1387, patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
260 zł
ort 1620, Gdańsk, dwukropek i rozetka kończą napis na awersie, Kurp. 2251 (R1), Gum. 1389, moneta .. ort 1620, Gdańsk, dwukropek i rozetka kończą napis na awersie, Kurp. 2251 (R1), Gum. 1389, moneta ..
239 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1620, Gdańsk, dwukropek i rozetka kończą napis na awersie, Kurp. 2251 (R1), Gum. 1389, moneta z końca blachy, rzadka, patyna
600 zł
850 zł
ort 1621, Gdańsk, Kurp. 2252 (R1), Gum. 1389, moneta z końca blachy ort 1621, Gdańsk, Kurp. 2252 (R1), Gum. 1389, moneta z końca blachy
240 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Gdańsk, Kurp. 2252 (R1), Gum. 1389, moneta z końca blachy
300 zł
360 zł
ort 1622, Bydgoszcz, Kurp. 1503, Gum. 1176 ort 1622, Bydgoszcz, Kurp. 1503, Gum. 1176
241 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, Kurp. 1503, Gum. 1176
125 zł
130 zł
ort 1623, Bydgoszcz, na awersie ozdobny krzyżyk zaczyna i kończy napis, Kurp. 1516 (R), Gum. 1177 ort 1623, Bydgoszcz, na awersie ozdobny krzyżyk zaczyna i kończy napis, Kurp. 1516 (R), Gum. 1177
242 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, na awersie ozdobny krzyżyk zaczyna i kończy napis, Kurp. 1516 (R), Gum. 1177
150 zł
170 zł
ort 1623, Bydgoszcz, na awersie mały krzyżyk zaczyna i kończy napis, Kurp. 1516 (R), Gum. 1177 ort 1623, Bydgoszcz, na awersie mały krzyżyk zaczyna i kończy napis, Kurp. 1516 (R), Gum. 1177
243 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, na awersie mały krzyżyk zaczyna i kończy napis, Kurp. 1516 (R), Gum. 1177
150 zł
ort 1623, Gdańsk, odmiana z pełną datą w otoku, na awersie napis PRV, Kurp. 2258 (R1), Gum. 1391, .. ort 1623, Gdańsk, odmiana z pełną datą w otoku, na awersie napis PRV, Kurp. 2258 (R1), Gum. 1391, ..
244 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, odmiana z pełną datą w otoku, na awersie napis PRV, Kurp. 2258 (R1), Gum. 1391, ciemna patyna
450 zł
725 zł
ort 1623, Gdańsk, odmiana z pełną datą w otoku, na awersie napis PR, Kurp. 2258 (R1), Gum. 1391, w.. ort 1623, Gdańsk, odmiana z pełną datą w otoku, na awersie napis PR, Kurp. 2258 (R1), Gum. 1391, w..
245 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, odmiana z pełną datą w otoku, na awersie napis PR, Kurp. 2258 (R1), Gum. 1391, wada tłoczenia, ciemna patyna
250 zł
200 zł
ort 1623, Gdańsk, Kurp. 2259 (R), Gum. 1391 ort 1623, Gdańsk, Kurp. 2259 (R), Gum. 1391
246 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, Kurp. 2259 (R), Gum. 1391
300 zł
480 zł
ort 1624/3, Gdańsk, Kurp. 2262 (R), Gum. 1392, ładny egzemplarz ort 1624/3, Gdańsk, Kurp. 2262 (R), Gum. 1392, ładny egzemplarz
247 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, Kurp. 2262 (R), Gum. 1392, ładny egzemplarz
400 zł
360 zł
ort 1625, Gdańsk, Kurp. 2265 (R), Gum. 1393 ort 1625, Gdańsk, Kurp. 2265 (R), Gum. 1393
248 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, Kurp. 2265 (R), Gum. 1393
250 zł
200 zł
ort 1626, Gdańsk, Kurp. 2267 (R), Gum. 1393 ort 1626, Gdańsk, Kurp. 2267 (R), Gum. 1393
249 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk, Kurp. 2267 (R), Gum. 1393
300 zł
350 zł
szóstak 1596, Malbork, Kurp. 1430 (R1), Gum. 1151 szóstak 1596, Malbork, Kurp. 1430 (R1), Gum. 1151
250 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, Kurp. 1430 (R1), Gum. 1151
III+/II-
VF+/EF-
125 zł
190 zł
szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, Kurp. 1434 (R2), ale interpunkcja M · D : L ·, .. szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, Kurp. 1434 (R2), ale interpunkcja M · D : L ·, ..
251 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, Kurp. 1434 (R2), ale interpunkcja M · D : L ·, Gum. 1153, patyna
250 zł
320 zł
szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla nieco innego rysunku, Kurp. 1434 (R2), Gum. 1153.. szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla nieco innego rysunku, Kurp. 1434 (R2), Gum. 1153..
252 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla nieco innego rysunku, Kurp. 1434 (R2), Gum. 1153, patyna
250 zł
300 zł
253 Zygmunt III Waza 1587-1632
250 zł
250 zł
szóstak 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla, Kurp. 1435 (R4), Gum. 1153, rzadki szóstak 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla, Kurp. 1435 (R4), Gum. 1153, rzadki
254 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla, Kurp. 1435 (R4), Gum. 1153, rzadki
500 zł
900 zł
szóstak 1623, Kraków, data 1-6/2-3, Kurp. 1452 (R3), Gum. 1162, rzadki szóstak 1623, Kraków, data 1-6/2-3, Kurp. 1452 (R3), Gum. 1162, rzadki
255 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Kraków, data 1-6/2-3, Kurp. 1452 (R3), Gum. 1162, rzadki
300 zł
320 zł
szóstak 1623, Kraków, data 16 VI 23, Kurp. 1447 (R1), Gum 1161, ładna stara patyna szóstak 1623, Kraków, data 16 VI 23, Kurp. 1447 (R1), Gum 1161, ładna stara patyna
256 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Kraków, data 16 VI 23, Kurp. 1447 (R1), Gum 1161, ładna stara patyna
250 zł
280 zł
trojak 1588, Olkusz, odmiana z popiersiem króla jak na trojakach z tarczą czteropolową, ale tytula.. trojak 1588, Olkusz, odmiana z popiersiem króla jak na trojakach z tarczą czteropolową, ale tytula..
257 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Olkusz, odmiana z popiersiem króla jak na trojakach z tarczą czteropolową, ale tytulatura jak na późniejszych typach z napisami trójwierszowymi na rewers..
600 zł
675 zł