Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA  Zygmunt I Stary 1506-1548
141 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Wilno, Kurp. 192 (R2), Gum. 514, T. 7, bardzo ładny egzemplarz z rzadko spotykanym w tych monetach lustrem menniczym i starą patyną
650 zł
675 zł
142 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, odmiana z literą F pod Pogonią, Kurp. 216 (R3), Gum. 517, T. 7, drobne pęknięcie krążka
500 zł
860 zł
143 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1538, Gdańsk, Kurp. 479 (R), Gum. 564, ciemna patyna
125 zł
110 zł
144 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1539, Gdańsk, Kurp. 482 (R), Gum. 565
125 zł
150 zł
145 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1545, Kraków, Kurp. 52 (R1), Gum. 485, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną
300 zł
460 zł
146 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1546, Kraków, awers Kurp. 57, rewers Kurp. 54, Gum. 488, patyna
150 zł
140 zł
147 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1547, Kraków, Kurp. 64 (R), Gum. 491, ciemna patyna
125 zł
130 zł
148 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1509 (omyłkowa data 1599), Kraków, Kurp. 29 (R4), Gum. -, rzadki, ciemna patyna
400 zł
320 zł
149 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1520, Wilno, odmiana z datą 5Z0, Kurp. 132 (R2), Gum. 512, rzadki
150 zł
230 zł
150 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1521, Wilno, odmiana napisu SIGISMVND, Kurp. 140 (R4), Gum. 512, rzadki
150 zł
160 zł
151 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1529, Toruń, Kurp. 242 (R), Gum. 522
100 zł
150 zł
152 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1538, Gdańsk, Kurp. 416 (R), Gum. 551, patyna
125 zł
170 zł
153 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1546, Gdańsk, Kurp. 435 (R), Gum. 555
200 zł
180 zł
154 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1546, Gdańsk, Kurp. 435 (R), Gum. 555, lekko uszkodzony krążek, ciemna patyna
125 zł
155 Zygmunt I Stary 1506-1548
trzeciak 1527, Kraków, odmiana napisu REGIS, Kurp. 15 (R2), Gum. 477, T. 3
III-
VF-
200 zł
260 zł
156 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar bez daty, Kraków, wewnątrz korony dwie skrzyżowane szable a po jej bokach litery S-P, Kurp. 11 (R3), Gum. 475, T. 3, egzemplarz ze zbioru Chomińskiego
200 zł
240 zł
157 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar 1539, Gdańsk, Kurp. 389 (R4), Gum. 543, T. 20, egzemplarz ze zbioru Chomińskiego
400 zł
1 100 zł