Aukcja 30 / 1134

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  MONETY OBCE  PAŃSTWO KOŚCIELNE

Innocenty XI 1676-1689, piastra AN I (1676), Berman 2091, Dav. 4086, naprawiane tło, na rewersie punce srebra, ciemna patyna

Numer: 1134
Opis: PAŃSTWO KOŚCIELNE. Innocenty XI 1676-1689, piastra AN I (1676), Berman 2091, Dav. 4086, naprawiane tło, na rewersie punce srebra, ciemna patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1008