Aukcja nr 3
USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
364 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy 1790, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Kop. 394. I.4., H-Cz. 3322. |
III VF |
20 zł 16 zł
365 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1766, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Napis, Kop. 397. II.1., H-Cz. 3073. |
I- UNC- |
40 zł 82 zł
366 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1767, Warszawa, j.w., Kop. 397. II.2., H-Cz. 3042. |
III VF |
20 zł 24 zł
367 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak historyczny 1767, Kraków, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis, Kop. 380. I.a., -RR-. |
III VF |
120 zł |
368 | Monety dominialne 2 grosze Stanisława Augusta Poniatowskiego 1767 z puncą jednostronną CB. |
II- EF- |
55 zł |
369 | Monety dominialne 40 groszy- pieniądz jednostronny, koniec XVIII w. początek XIX w., we wklęsłych prostokątach kolejno napisy: GOSTYŃSKI, Groszy i 40, pochodzący prawdopodobnie z Podola. |
100 zł 280 zł
370 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 34. I.1., -RR-, H-Cz. 3469 Rl, Fr.68 (59). |
II- EF- |
1 000 zł 1 520 zł
371 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1811, Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 33. I.1., -RR-, H-Cz. 3461, Dav. 247. |
III VF |
180 zł 205 zł
372 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1814, Warszawa, j.w., Kop. 33.I.3., -RR-, H-Cz. 3481, Dav. 247. |
III VF |
180 zł 215 zł
373 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara 1812, Warszawa, j.w., Kop. 32.I.3., H-Cz. 3471. |
II- EF- |
45 zł 72 zł
374 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara 1813, Warszawa, j.w., Kop. 32.I.4., H-Cz. 3478. |
45 zł 90 zł
375 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/6 talara 1814, Warszawa, j.w., Kop. 31.I.4., H-Cz. 3483. |
III VF |
40 zł 80 zł
376 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, Aw: Tarcza, Rw: Napis, Kop. 29. I.d., -RR-, H-Cz. 7919. |
I- UNC- |
20 zł 54 zł
377 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, j.w., Kop. 29. I.b., -RR-, H-Cz. 3464. |
15 zł 20 zł
378 | Wolne Miasto Gdańsk 1 szyling 1808, Gdańsk Aw: Herb Gdańska, Rw: Napis. |
III VF |
15 zł 28 zł
379 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1812, Aw: Nominał w wieńcu i napis, Rw: Napis, Kop. 43. II., -RR-, Plage 126. |
II- EF- |
250 zł |
380 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1812, j.w., Kop. 43. II., -RR-, Plage 125, niedobite. |
III VF |
150 zł |
381 | Monety w oblężeniu Zamościa 6 groszy 1813, j.w., Kop. 41. III., -RR-, Plage 121, niespotykana w tym stanie zachowania. |
650 zł 660 zł
382 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Kop. 47. I., Plage 295. |
I- UNC- |
60 zł 82 zł
383 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, j.w., Kop. 46. I., Plage 296. |
I- UNC- |
50 zł 70 zł