Aukcja 3 / 327

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
Jesteś w: A3  POLSKA  August III Sas 1733-1763

talar 1754, Lipsk, j.w., Mers. 1726, Kop. 335. I.2.a., Dav. 2665, lekko uszkodzone tło.

Numer: 327
Opis: August III Sas 1733-1763. talar 1754, Lipsk, j.w., Mers. 1726, Kop. 335. I.2.a., Dav. 2665, lekko uszkodzone tło.
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 23-11-1992
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 330 zł
Ilość odsłon: 592