Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
trojak 1544, Królewiec, Bahr. 1190, Neumann 44 trojak 1544, Królewiec, Bahr. 1190, Neumann 44
841 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
trojak 1544, Królewiec, Bahr. 1190, Neumann 44
250 zł
440 zł
trojak 1546, Królewiec, Bahr. 1198, Neumann 44, patyna trojak 1546, Królewiec, Bahr. 1198, Neumann 44, patyna
842 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
trojak 1546, Królewiec, Bahr. 1198, Neumann 44, patyna
150 zł
260 zł
grosz 1529, Królewiec, Bahr. 1114, Neumann 45, rzadki grosz 1529, Królewiec, Bahr. 1114, Neumann 45, rzadki
843 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1529, Królewiec, Bahr. 1114, Neumann 45, rzadki
250 zł
700 zł
grosz 1545, Królewiec, Bahr. 1196, Neumann 47 grosz 1545, Królewiec, Bahr. 1196, Neumann 47
844 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1545, Królewiec, Bahr. 1196, Neumann 47
125 zł
700 zł
dukat 1587, Królewiec, Bahr. 1283, Fr. 315, złoto 3.45 g, rysy w tle dukat 1587, Królewiec, Bahr. 1283, Fr. 315, złoto 3.45 g, rysy w tle
845 PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603
dukat 1587, Królewiec, Bahr. 1283, Fr. 315, złoto 3.45 g, rysy w tle
3 000 zł
6 000 zł
grosz 1587, Królewiec, Bahr. 1284, Neumann 58, moneta wybita uszkodzonym stemplem, rzadka grosz 1587, Królewiec, Bahr. 1284, Neumann 58, moneta wybita uszkodzonym stemplem, rzadka
846 PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603
grosz 1587, Królewiec, Bahr. 1284, Neumann 58, moneta wybita uszkodzonym stemplem, rzadka
350 zł
360 zł
szeląg 1595, Królewiec, Bahr. 1305, Neumann 59 szeląg 1595, Królewiec, Bahr. 1305, Neumann 59
847 PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603
szeląg 1595, Królewiec, Bahr. 1305, Neumann 59
100 zł
190 zł