Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
841 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
trojak 1544, Królewiec, Bahr. 1190, Neumann 44
250 zł
440 zł
842 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
trojak 1546, Królewiec, Bahr. 1198, Neumann 44, patyna
150 zł
260 zł
843 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1529, Królewiec, Bahr. 1114, Neumann 45, rzadki
250 zł
700 zł
844 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1545, Królewiec, Bahr. 1196, Neumann 47
125 zł
700 zł
845 PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603
dukat 1587, Królewiec, Bahr. 1283, Fr. 315, złoto 3.45 g, rysy w tle
3 000 zł
6 000 zł
846 PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603
grosz 1587, Królewiec, Bahr. 1284, Neumann 58, moneta wybita uszkodzonym stemplem, rzadka
350 zł
360 zł
847 PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603
szeląg 1595, Królewiec, Bahr. 1305, Neumann 59
100 zł
190 zł