Aukcja nr 29
USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
841 | PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568 trojak 1544, Królewiec, Bahr. 1190, Neumann 44 |
250 zł 440 zł
842 | PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568 trojak 1546, Królewiec, Bahr. 1198, Neumann 44, patyna |
III VF |
150 zł 260 zł
843 | PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568 grosz 1529, Królewiec, Bahr. 1114, Neumann 45, rzadki |
III VF |
250 zł 700 zł
844 | PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568 grosz 1545, Królewiec, Bahr. 1196, Neumann 47 |
125 zł 700 zł
845 | PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603 dukat 1587, Królewiec, Bahr. 1283, Fr. 315, złoto 3.45 g, rysy w tle |
3 000 zł 6 000 zł
846 | PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603 grosz 1587, Królewiec, Bahr. 1284, Neumann 58, moneta wybita uszkodzonym stemplem, rzadka |
II- EF- |
350 zł 360 zł
847 | PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603 szeląg 1595, Królewiec, Bahr. 1305, Neumann 59 |
100 zł 190 zł