Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Adam Wacław 1579-1617, 3 krajcary 1609, Cieszyn, F.u.S. 2998, ładna patyna Adam Wacław 1579-1617, 3 krajcary 1609, Cieszyn, F.u.S. 2998, ładna patyna
855 Adam Wacław 1579-1617, 3 krajcary 1609, Cieszyn, F.u.S. 2998, ładna patyna III+
200 zł
210 zł
Elżbieta Lukrecja 1625-1653, zestaw 1 krajcarówek 1646 i 1647, Skoczów, F.u.S. 3076 i 3079, razem .. Elżbieta Lukrecja 1625-1653, zestaw 1 krajcarówek 1646 i 1647, Skoczów, F.u.S. 3076 i 3079, razem ..
856 Elżbieta Lukrecja 1625-1653, zestaw 1 krajcarówek 1646 i 1647, Skoczów, F.u.S. 3076 i 3079, razem 2 sztuki III+
100 zł
110 zł
Fryderyk II 1505-1547, trojak 1543, Legnica, F.u.S. 1353, rzadki Fryderyk II 1505-1547, trojak 1543, Legnica, F.u.S. 1353, rzadki
857 Fryderyk II 1505-1547, trojak 1543, Legnica, F.u.S. 1353, rzadki III
250 zł
390 zł
Jan Krystian, Jerzy Rudolf 1605-1621, talar 1607, Złoty Stok, odmiana bez znaku mennicy, F.u.S. 14.. Jan Krystian, Jerzy Rudolf 1605-1621, talar 1607, Złoty Stok, odmiana bez znaku mennicy, F.u.S. 14..
858 Jan Krystian, Jerzy Rudolf 1605-1621, talar 1607, Złoty Stok, odmiana bez znaku mennicy, F.u.S. 1416 Dav. 7708, rysy w tle, patyna III
2 000 zł
1 600 zł
Krystian Wołowski 1654-1672, talar 1661, Brzeg, F.u.S. 1903, Dav. 7740, drobne uszkodzenia w tle, .. Krystian Wołowski 1654-1672, talar 1661, Brzeg, F.u.S. 1903, Dav. 7740, drobne uszkodzenia w tle, ..
859 Krystian Wołowski 1654-1672, talar 1661, Brzeg, F.u.S. 1903, Dav. 7740, drobne uszkodzenia w tle, ale efektowny II-
7 500 zł
6 000 zł
Ludwika regentka 1673, VI krajcarów 1673, Brzeg, F.u.S. 1950 Ludwika regentka 1673, VI krajcarów 1673, Brzeg, F.u.S. 1950
860 Ludwika regentka 1673, VI krajcarów 1673, Brzeg, F.u.S. 1950 III
125 zł
130 zł
Jerzy Wilhelm 1673-1675, XV krajcarów 1675, Brzeg, F.u.S. 1970, patyna Jerzy Wilhelm 1673-1675, XV krajcarów 1675, Brzeg, F.u.S. 1970, patyna
861 Jerzy Wilhelm 1673-1675, XV krajcarów 1675, Brzeg, F.u.S. 1970, patyna III+
800 zł
720 zł
Fryderyk Heski 1671-1682, VI krajcarów 1680, Nysa, F.u.S. 2713 Fryderyk Heski 1671-1682, VI krajcarów 1680, Nysa, F.u.S. 2713
862 Fryderyk Heski 1671-1682, VI krajcarów 1680, Nysa, F.u.S. 2713 III+
125 zł
230 zł
Filip Gotthard Schaffgotsch 1747-1795, talar 1753, Nysa, F.u.S. 2779, Dav. 2053, awers czyszczony Filip Gotthard Schaffgotsch 1747-1795, talar 1753, Nysa, F.u.S. 2779, Dav. 2053, awers czyszczony
863 Filip Gotthard Schaffgotsch 1747-1795, talar 1753, Nysa, F.u.S. 2779, Dav. 2053, awers czyszczony III+
2 000 zł
2 100 zł
Sylwiusz Fryderyk 1668-1697, VI krajcarów 1674, Oleśnica, F.u.S. 2295 Sylwiusz Fryderyk 1668-1697, VI krajcarów 1674, Oleśnica, F.u.S. 2295
864 Sylwiusz Fryderyk 1668-1697, VI krajcarów 1674, Oleśnica, F.u.S. 2295 II-
125 zł
170 zł
3 talary (klipa) 1621, Oława, F.u.S. 83, piękny egzemplarz 3 talary (klipa) 1621, Oława, F.u.S. 83, piękny egzemplarz
865 3 talary (klipa) 1621, Oława, F.u.S. 83, piękny egzemplarz II+
1 250 zł
1 250 zł
3 talary (klipa) 1621, Oława, F.u.S. 83, ładnie zachowany egzemplarz 3 talary (klipa) 1621, Oława, F.u.S. 83, ładnie zachowany egzemplarz
866 3 talary (klipa) 1621, Oława, F.u.S. 83, ładnie zachowany egzemplarz II
800 zł
1 150 zł
Ferdynand I 1527-1564, dukat 1543, Wrocław, F.u.S. 3408, Fr. 445, złoto 3.57 g Ferdynand I 1527-1564, dukat 1543, Wrocław, F.u.S. 3408, Fr. 445, złoto 3.57 g
867 Ferdynand I 1527-1564, dukat 1543, Wrocław, F.u.S. 3408, Fr. 445, złoto 3.57 g III+
3 500 zł
5 600 zł
Karol I 1511-1536, grosz ziębicki 1519, Złoty Stok, odmiana z literami H-G, Fbg 759 b, rzadki Karol I 1511-1536, grosz ziębicki 1519, Złoty Stok, odmiana z literami H-G, Fbg 759 b, rzadki
868 Karol I 1511-1536, grosz ziębicki 1519, Złoty Stok, odmiana z literami H-G, Fbg 759 b, rzadki III
400 zł
680 zł