Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
855 Adam Wacław 1579-1617, 3 krajcary 1609, Cieszyn, F.u.S. 2998, ładna patyna III+
200 zł
210 zł
856 Elżbieta Lukrecja 1625-1653, zestaw 1 krajcarówek 1646 i 1647, Skoczów, F.u.S. 3076 i 3079, razem 2 sztuki III+
100 zł
110 zł
857 Fryderyk II 1505-1547, trojak 1543, Legnica, F.u.S. 1353, rzadki III
250 zł
390 zł
858 Jan Krystian, Jerzy Rudolf 1605-1621, talar 1607, Złoty Stok, odmiana bez znaku mennicy, F.u.S. 1416 Dav. 7708, rysy w tle, patyna III
2 000 zł
1 600 zł
859 Krystian Wołowski 1654-1672, talar 1661, Brzeg, F.u.S. 1903, Dav. 7740, drobne uszkodzenia w tle, ale efektowny II-
7 500 zł
6 000 zł
860 Ludwika regentka 1673, VI krajcarów 1673, Brzeg, F.u.S. 1950 III
125 zł
130 zł
861 Jerzy Wilhelm 1673-1675, XV krajcarów 1675, Brzeg, F.u.S. 1970, patyna III+
800 zł
720 zł
862 Fryderyk Heski 1671-1682, VI krajcarów 1680, Nysa, F.u.S. 2713 III+
125 zł
230 zł
863 Filip Gotthard Schaffgotsch 1747-1795, talar 1753, Nysa, F.u.S. 2779, Dav. 2053, awers czyszczony III+
2 000 zł
2 100 zł
864 Sylwiusz Fryderyk 1668-1697, VI krajcarów 1674, Oleśnica, F.u.S. 2295 II-
125 zł
170 zł
865 3 talary (klipa) 1621, Oława, F.u.S. 83, piękny egzemplarz II+
1 250 zł
1 250 zł
866 3 talary (klipa) 1621, Oława, F.u.S. 83, ładnie zachowany egzemplarz II
800 zł
1 150 zł
867 Ferdynand I 1527-1564, dukat 1543, Wrocław, F.u.S. 3408, Fr. 445, złoto 3.57 g III+
3 500 zł
5 600 zł
868 Karol I 1511-1536, grosz ziębicki 1519, Złoty Stok, odmiana z literami H-G, Fbg 759 b, rzadki III
400 zł
680 zł