Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
843 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1529, Królewiec, Bahr. 1114, Neumann 45, rzadki
250 zł
700 zł
844 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1545, Królewiec, Bahr. 1196, Neumann 47
125 zł
700 zł
845 PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603
dukat 1587, Królewiec, Bahr. 1283, Fr. 315, złoto 3.45 g, rysy w tle
3 000 zł
6 000 zł
846 PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603
grosz 1587, Królewiec, Bahr. 1284, Neumann 58, moneta wybita uszkodzonym stemplem, rzadka
350 zł
360 zł
847 PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Fryderyk 1569-1603
szeląg 1595, Królewiec, Bahr. 1305, Neumann 59
100 zł
190 zł
848 SAKSONIA / Fryderyk Krystian 1763
talar 1763, Lipsk, pod popiersiem litera S, Schnee 1050, Dav. 2677 A
600 zł
660 zł
849 SAKSONIA / Fryderyk Krystian 1763
talar 1763, Lipsk, pod popiersiem litera S, Schnee 1052, Dav. 2677 B
600 zł
620 zł
850 SAKSONIA / Fryderyk Krystian 1763
talar 1763 Drezno, pod popiersiem litery St, Schnee 1053, Dav. 2677 C
600 zł
520 zł
851 SAKSONIA / Fryderyk Krystian 1763
2/3 talara (gulden) 1763, Drezno, Kam. 1563 (R1)
450 zł
360 zł
852 SAKSONIA / Ksawery administrator 1763-1768
talar 1764, Drezno, Schnee 1055, Dav. 2678
500 zł
580 zł
853 SAKSONIA / Ksawery administrator 1763-1768
talar 1766, Drezno, Schnee 1055, Dav. 2678, patyna
350 zł
540 zł
854 SAKSONIA / Ksawery administrator 1763-1768
talar 1767, Drezno, Schnee 1055, Dav. 2678, patyna
500 zł
520 zł
855 Adam Wacław 1579-1617, 3 krajcary 1609, Cieszyn, F.u.S. 2998, ładna patyna III+
200 zł
210 zł
856 Elżbieta Lukrecja 1625-1653, zestaw 1 krajcarówek 1646 i 1647, Skoczów, F.u.S. 3076 i 3079, razem 2 sztuki III+
100 zł
110 zł
857 Fryderyk II 1505-1547, trojak 1543, Legnica, F.u.S. 1353, rzadki III
250 zł
390 zł
858 Jan Krystian, Jerzy Rudolf 1605-1621, talar 1607, Złoty Stok, odmiana bez znaku mennicy, F.u.S. 1416 Dav. 7708, rysy w tle, patyna III
2 000 zł
1 600 zł
859 Krystian Wołowski 1654-1672, talar 1661, Brzeg, F.u.S. 1903, Dav. 7740, drobne uszkodzenia w tle, ale efektowny II-
7 500 zł
6 000 zł
860 Ludwika regentka 1673, VI krajcarów 1673, Brzeg, F.u.S. 1950 III
125 zł
130 zł
861 Jerzy Wilhelm 1673-1675, XV krajcarów 1675, Brzeg, F.u.S. 1970, patyna III+
800 zł
720 zł
862 Fryderyk Heski 1671-1682, VI krajcarów 1680, Nysa, F.u.S. 2713 III+
125 zł
230 zł