Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  MONETY OBCE
1054 FRANCJA / Napoleon Bonaparte 1804-1814
5 franków AN 12 (1804), Paryż, rzadkie
300 zł
410 zł
1055 FRANCJA / Karol X 1824-1830
40 franków 1830 A, Paryż, Fr. 547, złoto, 12.88 g
900 zł
800 zł
1056 FRANCJA / Ludwik Filip 1830-1848
40 franków 1834 L, Bayonne, Fr. 559, złoto, 12.84 g
800 zł
740 zł
1057 FRANCJA / Napoleon III 1852-1870
5 franków 1855 A, Paryż, Fr. 578, złoto, 1.60 g, rzadkie
400 zł
360 zł
1058 FRANCJA / Napoleon III 1852-1870
5 franków 1856 A, Paryż, Fr. 578 a, złoto, 1.61 g
150 zł
160 zł
1059 FRANCJA / Napoleon III 1852-1870
5 franków 1857 A, Paryż, Fr. 578 a, złoto, 1.60 g
150 zł
145 zł
1060 FRANCJA / Napoleon III 1852-1870
5 franków 1859 BB, Strasburg, Fr. 579, złoto, 1,61 g
150 zł
160 zł
1061 FRANCJA / V Republika 1959-
70 ecu = 500 franków 1990, Paryż, Karol Wielki, Fr. 622, platyna, 20.01 g
St. Lustrz.
1 750 zł
1 700 zł
1062 GRECJA
Jerzy I 1863-1913, 20 drachm 1884, Paryż, Fr. 18, złoto, 6.45 g
700 zł
720 zł
1063 ISLANDIA
10.000 koron 1974, Fr. 2, złoto, 15.67 g
800 zł
800 zł
1064 ISLANDIA
500 koron 1961, Fr. 1, złoto, 8.96 g
550 zł
540 zł
1065 JUGOSŁAWIA
Aleksander I 1921-1934, dukat 1932, kontrasygnata dla Serbii- kłos zboża, Fr. 5, złoto, 3.50 g
500 zł
620 zł
1066 KOLUMBIA
8 escudo 1826, Bogota, Fr. 67, złoto, 28.86 g
2 500 zł
2 400 zł
1067 NIDERLANDY - Zjednoczone Prowincje / Deventer
dukat 1634, Deventer, Delm. 1088 (R3), Fr. 26, złoto, 3.47 g
750 zł
1 650 zł
1068 NIDERLANDY - Zjednoczone Prowincje / Fryzja
rijksdaalder, 1629, Fryzja, Delm. 947, Dav. 4829, ciemna patyna
200 zł
190 zł
1069 NIDERLANDY - Zjednoczone Prowincje / Geldria
rijksdaalder, 1624, Geldria, Delm. 938, Dav. 4828, ciemna patyna
250 zł
230 zł
1070 NIDERLANDY - Zjednoczone Prowincje / Holandia
talar lewkowy 1576, Holandia, Delm. 831, Dav. 8838
250 zł
300 zł
1071 NIDERLANDY - Zjednoczone Prowincje / Utrecht
dukat 1596, Utrecht, Delm. 963, Fr. 284, złoto, 3.47 g, lekko gięty
600 zł
780 zł
1072 NIDERLANDY - Zjednoczone Prowincje / Utrecht
talar lewkowy 1647, Utrecht, Delm. 856, Dav. 4863
200 zł
230 zł
1073 NIDERLANDY - Zjednoczone Prowincje / Zachodnia Fryzja
dukat 1642, Zachodnia Fryzja, Delm. 836, Fr. 294, złoto, 3.46
600 zł
740 zł