Aukcja 28 / 938

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  MEDALE  POLSKA

500-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego- medal autorstwa W. Trojanowskiego 1900 r., Aw: siedzące postacie władców

Numer: 938
Opis: POLSKA. 500-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego- medal autorstwa W. Trojanowskiego 1900 r., Aw: siedzące postacie władców; Kazimierza Wielkiego, Jadwigi i Władysława Jagiełly na tle gotyckiej dekoracji, wokół napis, Rw: Herby Krakowa, Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego, u dołu daty 1364-1400-1900, brąz 68 mm, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-05-2003
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 180 zł
Ilość odsłon: 1248