Aukcja 28 / 937

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  MEDALE  POLSKA

medal na rocznicę urodzin sygn. S. T., Aw: Scena narodzin Chrystusa, z lewej sygnatura, u góry napis GLORIA IN EXCELSIS DEO, Rw: W wieńcu kwiatowo- liściastym napis NA PAMIĄTKĘ URODZIN, srebro 44 mm, patyna

Numer: 937
Opis: POLSKA. medal na rocznicę urodzin sygn. S. T., Aw: Scena narodzin Chrystusa, z lewej sygnatura, u góry napis GLORIA IN EXCELSIS DEO, Rw: W wieńcu kwiatowo- liściastym napis NA PAMIĄTKĘ URODZIN, srebro 44 mm, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-05-2003
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: 190 zł
Ilość odsłon: 733