Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  POLSKA
grosz srebrny 1767, Warszawa, Plage 218, moneta z końca blachy grosz srebrny 1767, Warszawa, Plage 218, moneta z końca blachy
474 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1767, Warszawa, Plage 218, moneta z końca blachy
150 zł
210 zł
szóstak 1765, Gdańsk, Plage 504, rysa, ciemna patyna, rzadki szóstak 1765, Gdańsk, Plage 504, rysa, ciemna patyna, rzadki
475 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szóstak 1765, Gdańsk, Plage 504, rysa, ciemna patyna, rzadki
250 zł
310 zł
trojak 1765, Toruń, Plage 513, drobna wada blachy, rzadka i ładnie zachowana moneta, patyna trojak 1765, Toruń, Plage 513, drobna wada blachy, rzadka i ładnie zachowana moneta, patyna
476 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Toruń, Plage 513, drobna wada blachy, rzadka i ładnie zachowana moneta, patyna
500 zł
840 zł
trojak 1765, Toruń, Plage 514, rzadki, patyna trojak 1765, Toruń, Plage 514, rzadki, patyna
477 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Toruń, Plage 514, rzadki, patyna
350 zł
340 zł
trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, pomimo wady bicia na rewersie, ze względu.. trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, pomimo wady bicia na rewersie, ze względu..
478 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, pomimo wady bicia na rewersie, ze względu na stan zachowania jest bardzo rzadka, ładna stara patyna
1 500 zł
trojak 1765, Kraków, Plage 141, rzadki trojak 1765, Kraków, Plage 141, rzadki
479 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Kraków, Plage 141, rzadki
250 zł
720 zł
trojak 1782, Warszawa, Plage 184, rzadszy rocznik trojak 1782, Warszawa, Plage 184, rzadszy rocznik
480 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1782, Warszawa, Plage 184, rzadszy rocznik
125 zł
230 zł
trojak 1792, Warszawa, odmiana z literami MV, Plage 202, patyna trojak 1792, Warszawa, odmiana z literami MV, Plage 202, patyna
481 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1792, Warszawa, odmiana z literami MV, Plage 202, patyna
150 zł
180 zł
trojak 1792, Warszawa, odmiana z literami EB, Plage 201, patyna trojak 1792, Warszawa, odmiana z literami EB, Plage 201, patyna
482 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1792, Warszawa, odmiana z literami EB, Plage 201, patyna
125 zł
210 zł
grosz 1767, Kraków, Plage 87, patyna grosz 1767, Kraków, Plage 87, patyna
483 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1767, Kraków, Plage 87, patyna
125 zł
200 zł
grosz 1767, Warszawa, Plage 79, patyna grosz 1767, Warszawa, Plage 79, patyna
484 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1767, Warszawa, Plage 79, patyna
125 zł
150 zł
półgrosz 1767, Warszawa, Plage 12 półgrosz 1767, Warszawa, Plage 12
485 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1767, Warszawa, Plage 12
100 zł
150 zł
półgrosz 1768, Kraków, Plage 13, patyna, wada blachy półgrosz 1768, Kraków, Plage 13, patyna, wada blachy
486 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1768, Kraków, Plage 13, patyna, wada blachy
125 zł
100 zł
szeląg 1767, Warszawa, Plage 3 szeląg 1767, Warszawa, Plage 3
487 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1767, Warszawa, Plage 3
150 zł
210 zł
szeląg 1776, Warszawa, Plage 9, wada blachy, patyna, rzadki rocznik szeląg 1776, Warszawa, Plage 9, wada blachy, patyna, rzadki rocznik
488 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1776, Warszawa, Plage 9, wada blachy, patyna, rzadki rocznik
125 zł
520 zł
ciężarek dukata 1791, Warszawa, Plage 480, rysy w tle ciężarek dukata 1791, Warszawa, Plage 480, rysy w tle
489 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
ciężarek dukata 1791, Warszawa, Plage 480, rysy w tle
100 zł
160 zł
490 Wolne Miasto Gdańsk
szeląg 1812, Gdańsk, Plage 47, patyna
100 zł
160 zł
talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247 talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247
491 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247
800 zł
1 100 zł
talar 1814, Warszawa, Plage 116, Dav. 247 talar 1814, Warszawa, Plage 116, Dav. 247
492 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1814, Warszawa, Plage 116, Dav. 247
500 zł
880 zł
1/3 talara 1812, Warszawa, Plage 111 1/3 talara 1812, Warszawa, Plage 111
493 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara 1812, Warszawa, Plage 111
250 zł
420 zł