Aukcja nr 27
USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
966 | Galicja, kubek srebrny z monetami i medalami- koniec XIX w., dno wykonane z 5 złotówki 1831 z Powstania Listopadowego, w korpus wlutowane dukat holenderski 1803, 1 zł.. |
III VF |
900 zł 1 100 zł
967 | mahoniowa szkatuła intarsjowana z: 1. rękopiśmiennym katalogiem monet polskich w języku niemieckim, uzupełnionym uwagami Wł. Bartynowskiego. Rękopis ilustrowany ilust.. |
II+ EF+ |
6 000 zł | |
968 | para klocków do bartynotypów awersu i rewersu talara pruskiego Jerzego Fryderyka 1598 r., gips powlekany 50 mm, opis bartynotypów- patrz BN nr 9 z 1966 str. 155 |
I UNC |
1 000 zł 800 zł
969 | klocek do bartynotypu awersu talara Władysława IV, gips powlekany 50 mm |
I UNC |
500 zł | |
970 | para klocków do bartynotypów awersu i rewersu szeląga 1650 r., gips powlekany, nieregularny czworokąt 40- 45 mm |
I UNC |
1 000 zł | |
971 | para klocków do bartynotypów awersu i rewersu grosza próbnego Stanisława Augusta Poniatowskiego 1765 r, gips powlekany, nieregularny czworokąt 32 x 34 mm |
I UNC |
1 000 zł | |
972 | tłoki do suchej pieczęci Kapituły Orderu Virtuti Militari . Tłok górny; Orzeł państwowy i napis negatywowy KAPITUŁA ORDERU WOJENNEGO VIRTUTI MILITARI, stal 53 mm. Tło.. |
I UNC |
2 000 zł 1 600 zł