Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  POLSKA  Wolne Miasto Gdańsk
490 Wolne Miasto Gdańsk
szeląg 1812, Gdańsk, Plage 47, patyna
100 zł
160 zł
10 guldenów 1935, Berlin, Ratusz, Parchimowicz 69, rzadkie, drobne uszkodzenia na rancie 10 guldenów 1935, Berlin, Ratusz, Parchimowicz 69, rzadkie, drobne uszkodzenia na rancie
613 Wolne Miasto Gdańsk
10 guldenów 1935, Berlin, Ratusz, Parchimowicz 69, rzadkie, drobne uszkodzenia na rancie
2 500 zł
2 300 zł
5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65.a 5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65.a
614 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65.a
700 zł
640 zł
5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny Parchimowicz 65.a, patyna 5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny Parchimowicz 65.a, patyna
615 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny Parchimowicz 65.a, patyna
700 zł
560 zł
5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny Parchimowicz 65.a 5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny Parchimowicz 65.a
616 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny Parchimowicz 65.a
600 zł
580 zł
5 guldenów 1927, Berlin, Kościół Marii Panny Parchimowicz 65.b 5 guldenów 1927, Berlin, Kościół Marii Panny Parchimowicz 65.b
617 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1927, Berlin, Kościół Marii Panny Parchimowicz 65.b
1 000 zł
1 250 zł
5 guldenów 1935, Berlin, Koga, Parchimowicz 68, rzadkie 5 guldenów 1935, Berlin, Koga, Parchimowicz 68, rzadkie
618 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1935, Berlin, Koga, Parchimowicz 68, rzadkie
1 100 zł
1 150 zł
619 Wolne Miasto Gdańsk
1 100 zł
880 zł
2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63 2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63
620 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63
350 zł
320 zł
2 guldeny 1932, Berlin, Koga, Parchimowicz 64 2 guldeny 1932, Berlin, Koga, Parchimowicz 64
621 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1932, Berlin, Koga, Parchimowicz 64
1 000 zł
1 250 zł
622 Wolne Miasto Gdańsk
750 zł
820 zł
1 gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61, bardzo ładnie zachowany egzemplarz 1 gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
623 Wolne Miasto Gdańsk
1 gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
200 zł
270 zł
1 gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61 1 gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61
624 Wolne Miasto Gdańsk
1 gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61
100 zł
110 zł
1 gulden 1932, Berlin, Parchimowicz 62 1 gulden 1932, Berlin, Parchimowicz 62
625 Wolne Miasto Gdańsk
1 gulden 1932, Berlin, Parchimowicz 62
200 zł
180 zł
626 Wolne Miasto Gdańsk
200 zł
190 zł
627 Wolne Miasto Gdańsk
150 zł
160 zł
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a, bardzo ładnie zachowane, patyna 1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a, bardzo ładnie zachowane, patyna
628 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a, bardzo ładnie zachowane, patyna
150 zł
310 zł
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a 1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a
629 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a
125 zł
110 zł
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a, patyna 1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a, patyna
630 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a, patyna
100 zł
1/2 guldena 1927, Berlin, Koga, Parchimowicz 59.b, małe uderzenie na rancie, patyna 1/2 guldena 1927, Berlin, Koga, Parchimowicz 59.b, małe uderzenie na rancie, patyna
631 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1927, Berlin, Koga, Parchimowicz 59.b, małe uderzenie na rancie, patyna
125 zł
230 zł